FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Edukacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
major113
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Kwi 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam. polecicie dobrą szkołę policealną w Warszawie? Chciałbym się przygotować do matury, gdyż mam w planach studia informatyczne
_________________
edukacja daltońska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A prywatne szkoły? Je także polecacie? Sporo jest teraz takich placówek i np. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to jedna z lepszych opcji. Jak mamy dzieci to może tutaj zdecydować się je puścić? Wiem, że placówka ma dobrych nauczycieli i dzięki temu dzieci się nie stresują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego chcesz dziecko posłać do prywatnej szkoły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często prywatne szkoły są jednak lepsze, nie ma co ukrywać. Ja dodałbym jeszcze że warta uwagi sprawą jest wymiana uczniowska. Nasza córka była na wymianie w Szwecji (organizator https://www.into-exchange.com.pl/ ) i to byla dla niej świetna przygoda, ale też wiele się nauczyła, mocno podszkoliła język angielski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 3:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zdecydowałam się zapisać córkę do prywatnej szkoły podstawowej ( wybrałam warszawsą Te Vizję) bo uważam, ze placówki niepubliczne są w stanie zaoferować duzo więcej niż szkoły państwowe. Kameralne klasy, doświadczeni i zaangażowani nauczyciele. Dużym plusem jest też bardzo rozbudowana oferta na zajęcia fakultatywne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też postanowiłam zadbać o porządną edukację mojego dziecka już na etapie podstawówki. Zapisałam córkę do prywatnej dwujęzycznej szkoły Edison ( znajduje się w Warszawie, na ulicy Królewicza Jakuba 69). Wysoki poziom, doświadczona i wykształcona kadra pedagogów, którzy bardzo się angażują w swoją pracę. Wszyscy, na czele z dyrekcją, są bardzo otwarci i pomocni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat mamy czas matur i takie słoniki na szczęście https://www.ceneo.pl/Figurki_dekoracyjne/Rodzaj:Slonie.htm są bardzo popularne w sklepach. Czy też kupiliście swoim rodzinnym maturzystom? A może wspieracie ich w inny sposób? Chętnie bym o tym przeczytał. My mamy w domu jedną maturzystkę i trzymam za nią mocno kciuki. Tym bardziej, że chce się poświęcić nauce i dzieciom w przyszłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emik56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 171

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto uczyć się języków, mojego syna zapisałam do profilingua żeby od małego wciągnął się w angielski. Lubi chodzić na zajęcia, grupki dzieci są nieduże, atmosfera na zajęciach bardzo fajna bo dzieciaki uczą się poprzez zabawę, nie jet to takie monotonne siedzenie w ławkach i wkuwanie słówek i regułek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita3333
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 1
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Maj 09, 2019 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałbym się zapytać czy znacie może stronę, gdzie można znaleźć wszystkie lektury szkolne do odsłuchania? Bo niestety będę musiał pisać maturę w czerwcu i chciałbym znaleźć stronę, z którą jak najszybciej sobie wszystko powtórzę. Byłbym wdzięczny za przesłanie sprawdzonych tematów. pozdrawiam i miłego dnia życzę.
_________________
stemple dla dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśleliście o szkole policealnej? Ja się na to zdecydowałem i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Szczecina mogę polecić www.medica.edu.pl Mają ciekawą ofertę edukacyjną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sob Maj 18, 2019 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edukacja jest bardzo ważna ja planuje wysłać mojego syna na obóz językowy, tutaj znalazłam wiele przekonujących treści https://angloville.pl/artykuly/dlaczego-warto-znac-jezyk-obcy/ za tym aby kształcić języki obce od najmłodszych lat, nigdy nie wiadomo co sie będzie w życiu robić i co sie moze przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 592

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy kupujecie swoim dzieciom jakieś podręczniki przygotowawcze z poszczególnych przedmiotów? Które odpowiednio przygotują do najważniejszego egzaminu? Ponoć firma Nowa Era oferuję świetne podręczniki i to w różnych poziomach zaawansowania. Warto to sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laurka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 361

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sam raz akurat wakacje się zaczęły czyli nauka języka angielskiego może być wspomagana przez wyjazdy językowe https://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe . Nie wiem jak do tego podchodzi młodzież, wydaje mi się jednak, że u nich ze świadomością coraz lepiej. Zdają sobie sprawę z wagi takich własnie wyjazdów. Wiedzą, że dzięki prawidłowemu wysławianiu się w obcym języku, drzwi wielu szkół a w przyszłości firm staną przed nimi otworem. Warto inwestować w dzieci. Wolę zakupić takie oto wakacje z językiem, niż kupować markowe ciuchy na przykład.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antoska55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 87

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 6:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas chodzenia do szkoły wspominam bardzo dobrze, na studia już tym bardziej. Szanujcie sobie to Very Happy Wybierzcie też dobrze kierunki studiów, wiadomo, że jest to bardzo ważny wybór. Mnie swego czasu interesowały studia bezpieczeństwo na https://wsaib.pl/kandydaci/studia-i-stopnia/bezpieczenstwo-wewnetrzne Po kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne będziecie mieli otwartą drogę na wstąpienie do służb mundurowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melaska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 90

PostWysłany: Sob Lip 13, 2019 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór uczelni to nie jest łatwa sprawa, oczywiście odpowiedniego kierunku także. Dlatego też bedziecie musieli dobrze do tego przysiąść, być może to bedzie jedna z ważniejszych rzeczy w waszym życiu. Zobaczcie sobie może tu ofertę uczelni SSW https://www.ssw-sopot.pl Mają tu fajną formę zajęć w małych grupach i współpracują z wieloma przedsiębiorstwami, będziecie mieli załatwione świetne praktyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy