FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ekskluzywne penthousy w Miasteczku Wilanów w specjalnej ofer

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ARBOvision
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 2:56 pm    Temat postu: Ekskluzywne penthousy w Miasteczku Wilanów w specjalnej ofer Odpowiedz z cytatem

Spółka Mill-Yon, deweloper osiedla Aura Park w Wilanowie przygotowała specjalną ofertę sprzedaży na wybrane mieszkania w swojej inwestycji w Miasteczku Wilanów. Ekskluzywne lokale mieszkalne, o powierzchni od 100 do 140 m2 (dodatkowo taras od 100 do 280 m2) na ostatniej kondygnacji II etapu osiedla Aura Park, będą sprzedawane wraz z wykończeniem „pod klucz”. Klienci otrzymają możliwość aranżacji własnego mieszkania we współpracy z architektem i w oparciu o specjalny katalog materiałów wykończeniowych. II etapu inwestycji zostanie oddany do użytku wiosną 2009 roku.

www.mill-yon.pl


O spółce Mill-yon
Mill-yon jest częścią międzynarodowego holdingu ILDC, który prowadzi działalność deweloperską na wszystkich kontynentach i ma w tym zakresie prawie stuletnie doświadczenie. W 2005 roku, w oparciu o analizę potencjału lokalnego rynku nieruchomości, ILDC podjęła decyzję o rozpoczęciu inwestycji w Polsce . Działalność operacyjna holdingu na naszym rynku jest realizowana przez spółkę Mill-yon, w której ILDC ma 100% udziałów. Pierwsza inwestycja obejmuje budowę osiedla Aura Park, które składa się z 8 apartamentowócw zlokalizowanych na terenie warszawskiego Miasteczka Wilanów. W ramach IV etapów zostanie wybudowanych prawie 1100 mieszkań o wysokim standardzie i przyjaznej infrastrukturze (m.in. duża ilość zieleni, oczka wodne, prace zabaw dla dzieci). W marcu 2008 spółka zakończyła I fazę budowy, przekazując klientom 278 mieszkań i 6 lokali użytkowych. W chwili obecnej realizowane są prace wykończeniowe w II (przekazanie mieszkań odbędzie się wiosną 2009 roku) i budowa III i IV etapu osiedla Aura Park. W ciągu najbliższych miesięcy Mill-Yon rozpocznie realizację nowej inwestycji w Gdańsku. Na południowym brzegu Wyspy Spichrzów powstanie kompleks 368 luksusowych apartamentów o powierzchni od 50 do 150 m2. Osiedle Aura Island będzie stanowiło wyjątkowe połączenie historii i nowoczesności, wkomponowując się w zabudowę pobliskiej Starówki i otoczenie Motławy.

O spółce ILDC
The Israel Land Development Company Limited (ILDC) to znany na rynku światowym holding, który rozpoczął swoją działalność na rynku nieruchomości rozpoczął już w 1909 roku w Wielkiej Brytanii. W 1953 roku firma zainaugurowała swoją działalność w Izraelu. Od tego roku datuje się również obecność spółki na giełdzie Tel Aviv Stock Exchange. Po spektakularnych sukcesach w Izraelu, holding ILDC, wspólnie z kanadyjskimi partnerami, przystąpił do inwestycji budowlanych w Kanadzie. W rezultacie oddano do użytku ponad 60 000 mkw. powierzchni biurowych. Zaangażowanie ILDC w inwestycje w Polsce ma już pięcioletnią tradycję. We współpracy z jedną z polskich firm, oddano do użytku szereg obiektów logistycznych i biurowych. ILDC to także liczący się gracz w branży mediowej. Powiązany z koncernem wydawniczym Maariv Holding Ltd. wydaje Maariv - jeden z największych dzienników izraelskich. W obszarze zainteresowań holdingu znalazły się również branże: hotelarska i leasingowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jjaneczek86
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 15

PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 3:51 pm    Temat postu: re:Ekskluzywne penthousy w Miasteczku Wilanów w specjalnej o Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nie tylko w Warszawce budują się penthousy:) Krakusy tez mająRazz Na którymś forum czytałem że pod Frotem Wawel Service właśnie buduje. No ale tylko nielicznych stać na taki luksus. ale dobrze że są. Ma człowiek po co mieć marzenia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DrHouse
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2013
Posty: 31

PostWysłany: Pon Paź 21, 2013 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha, kiedyś może zamieszkam w penthousie.. ^^
Póki co myślę, raczej realnie.. ;p
_________________
http://skierniewickacity.dolcan.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mariusz091
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze szperam w Internecie w tego typu sprawach. To się dość dobrze sprawdza.
_________________
Jedna struna mi się zerwała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Nie Paź 24, 2021 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie myślałem o zakupie penthouse, bo jednak dom dla mnie ma większe znaczenie. I na przykład sprawdzam teraz takie możliwości jak nicolazzi baterie do łazienki. Wydaje mi się, że to będzie dla nas idealnym elementem do wykończenia z wyższej półki. Jeszcze musimy pomyśleć o ładnych meblach. Niech sprawiają wrażenie przepychu i niecodzienności. Na tym mi zależy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Developerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy