FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Elektryczne urządzenia w kuchni
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kestrin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 7
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 25, 2015 8:07 am    Temat postu: Elektryczne urządzenia w kuchni Odpowiedz z cytatem

Witam, ostatnio odwiedzając przyjaciółkę widziałam w jej kuchni sporo udogodnień, o których istnieniu w ogóle nie miałam pojęcia. Przyjaciółka była szczerze zdziwiona i rozbawiona moim zaskoczeniem. Wygospodarowałam trochę z budżetu domowego i postanowiłam również zmodernizować swoją kuchnię. Na początku chce się skupić na drobiazgach takich jak: elektryczna waga kuchenna, elektryczny młynek do pieprzu oraz soli, bezprzewodowy termometr do żywności. Czy takie urządzenia dostanę w stacjonarnym sklepie czy lepiej poszukać przez internet?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jaroslaw55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Sie 25, 2015 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, dostaniesz te wszystkie rzeczy w sklepie stacjonarnym, ale po pierwsze się najeździsz i naszukasz, bo nie wierz w to, że dostaniesz to wszystko w JEDNYM sklepie na miejscu. Stacjonarne zwykle oszczędzają na powierzchni, więc i asortymentu niewiele zwykle. Po drugie, jak już dostaniesz jakiś produkt, to na 100% drożej niż w sklepie internetowym, no więc masz odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quuery
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie rzeczy dostaniesz zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym. Jeśli ma takie dodatki Twoja znajoma to ją zapytać gdzie je kupiła. Zaoszczędzisz czas na poszukiwania. Lub jak masz dużo czasu to przeszukaj internet na 100% znajdziesz sklepy gdzie będziesz mogła takie rzeczy do wyposażenia kuchni kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję rzeczy do kuchni w ikea. Czasami także w pepco i na portalu homebook.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klakier
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 11

PostWysłany: Czw Sie 27, 2015 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawiaj na Internet, tam zawsze jest większy wybór, a co za tym idzie, mniejsze ceny:-) Z reklamacjami też nie ma problemu, bo zazwyczaj teraz w każdym sklepie online można zwrócić towar do 14 dni bez podania powodu:-) jeśli chodzi o konkretny sklep i wybór, zobacz sobie ofertę tutaj: http://www.sklepogrodniczy.pl – wiem, może to dziwne, ale sprawdź dział AGD:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ennsalt
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2015 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzenia o które pytasz dostaniesz praktycznie szwedzie, zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w sklepach internetowych. Ja właśnie jestem na etapie remontu swojej kuchni i też rozglądam się za sprzętem AGD oraz innymi urządzeniami do kuchni, wszyscy znajomi polecają mi sklepy internetowe ze względu na lepsze ceny, ale ja mam pewne obawy związane z np z gwarancją, nie wiem jak to się wtedy załatwia na odległość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością w wielu sklepach z elektroniką można takie urządzenia dostać. Mozna też poszukać w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Burrqua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2016
Posty: 108

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz kupić młynek do kawy to polecam Ci zajrzeć na tę stronę https://rtvsalonagd.pl/jaki-mlynek-kawy-kupic-ranking/ - znajdziesz tam bardzo przydatny ranking młynków do kawy, mi on bardzo pomógł - kawa jest po prostu wyśmienita !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bernadine72
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Puszczykowo

PostWysłany: Sro Lut 03, 2021 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy wybitnie uzdolniony kucharz i kuchmistrz domowy, korzysta zazwyczaj z wagi elektronicznej https://moga.com.pl/. Jest to niezastąpione urządzenie przy gotowaniu, pieczeniu, smażeniu i grillowaniu. Odpowiednie gramatury mąki, startego sera czy pokrojonej w kostkę cebuli, mają znaczenie. Często bowiem, mierzenie ‘na oko’ może skończyć się niepowodzeniem. Waga kuchenna umożliwi nam wykonanie ciasta, pieczeni lub innych dań, we właściwy sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Wto Mar 09, 2021 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po dobry ekspres do kawy skierujcie się do sklepu internetowego Caffe Team. My u nich kupiliśmy ekspres Cafe Romatica 779 marki NIVONA https://caffeteam.pl/p/441/14480/cafe-romatica-779-ekspresy-automatyczne-nivona-automatyczne-ekspresy-do-domu-ekspresy-i-mlynki.html i bardzo go sobie chwalimy. Ma wyjątkowo cichy młynek, ustawienie mocy kawy na 5 poziomach, jej temperaturę z kolei regulowaną na 3 poziomach. Sprawdźcie sobie ten ekspres, na bank tez wam się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Latośka65
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2021
Posty: 2

PostWysłany: Czw Cze 03, 2021 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młynek do kawy zakupiłam z szybką dostawą tutaj https://gastromarket.pl/mlynki-do-mielenia-kawy/. W gastromarket mają wszystko do kuchni domowej jak i gastronomicznej. A wy gdzie kupujecie potrzebne rzeczy do kuchni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
americanstyle
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 07 Cze 2021
Posty: 21

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim ulubionym urządzeniem w kuchni jest kawiarka do cappuccino Używam jej praktycznie codziennie rano by przygotować kawę dla siebie oraz dla mojego narzeczonego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ddaniel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Puszczykowo

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem ciekawe są te Wasze sprzęty. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2021 6:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy macie w Waszej kuchni Thermomix? Moim zdaniem warto w takie urządzenie zainwestować, bo jest naprawdę bardzo przydatne. Jeśli nie wiecie, gdzie je kupić, polecam zapoznać się z artykułem na stronie internetowej https://thermodieta.pl/thermomix-gdzie-kupic. Znajdziecie tam odpowiednie wskazówki co do zakupu Themomixa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patka56
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Mar 2021
Posty: 56

PostWysłany: Czw Lut 17, 2022 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was ma ekspres do kawy w domu? Jeśli tak i niedawno urządzenie uległo awarii to polecam zapoznać się z ofertą https://klinikaekspresow.pl/naprawa-ekspresow-tarnow, gdzie oferują profesjonalną naprawę ekspresów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy