FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Firma konstruująca dachy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417

PostWysłany: Pią Maj 15, 2020 12:05 pm    Temat postu: Firma konstruująca dachy Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, mam nadzieję, że tutaj otrzymam odpowiednie polecenie. Otóż chodzi o to, że muszę wykupić nową konstrukcję dachu opartą na skandynawskim drewnie i płytkach kolczastych. Czy jesteście w stanie przekazać mi odpowiednie polecenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Pią Maj 22, 2020 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ja polecać Ci mogę, po swoich doświadczeniach, firmę MG Dachy https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ z darmową wyceną konstrukcji, dobrymi fachowcami, ale też i rzetelną obsługą , która zawsze jest skora do pomocy. Moim zdaniem powinnaś się do nich wybrać. Tu dane:
MG Domy Sp. z o. o.

Ulica: Uczniowska 13

03-112 Warszawa

NIP: 5242882006

REGON: 382648156

Adres e-mail: biuro@mgdachy.pl

Telefon kontaktowy: 500200660
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Czw Maj 28, 2020 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, ja mogę też powiedzieć, że to dobre przedsiębiorstwo. Mają dobre materiały na dachy i dotrzymują terminów. No, czyli macie wszystko, czego potrzeba, ot co.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rheidenreich
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie możesz zlecić tego firmie zewnętrznej, która zajmuje się takimi dachami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eryczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 162

PostWysłany: Sob Maj 30, 2020 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat prowadzi firmę budowlaną i mówił mi jakiś czas temu, że zaczęły się pojawiać pod jego adresem jakieś dziwne opinie. A bardziej pod jego firmą, że nie dotrzymują terminów itp. Słabe trochę, no ale jak się później okazało to konkurencja zaczęła takie dziwne akcje robić. Ale brat zatrudnił agencję http://erzecznik.com.pl/ która już zadbała o wszystko co trzeba i teraz nadal ma dużo zleceń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ytrantow
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Sty 2024
Posty: 4
Skąd: Chrząstowice

PostWysłany: Pon Sty 22, 2024 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli rozmawiamy już o konstrukcji dachów, to chciałbym się was zapytać, czy ktoś z was podjął się kiedyś samodzielnie montażu kalenicy dachowej? Udało mi się natrafić na taki artykuł, gdzie jest wyjaśnione, jak to zrobić - https://www.pless.pl/wiadomosci/82382-kalenica-kto-powinien-zajac-sie-montazem-takiej-konstrukcji-dachowej. Nie jest to skomplikowane, jednakże ważna jest duża precyzja, aby zachować estetykę wykończenia dachu. Dodatkowo, taka kalenica wpływa na trwałość naszej konstrukcji. Uważacie, że warto jest to zrobić samodzielnie, czy lepiej zlecić montaż kalenicy dachowej jakiejś profesjonalnej firmie dekarskiej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy