FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
firma z fotowoltaiką
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fachowiec36
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2020 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam bardzo dobre doswiadczenia z firmą Levada, fajne podejscie do klienta, mozna liczyc na doradztwo i nie staraja sie wpychac niczego na sile, panele fotowoltaiczne mam od nich wlasnie i do tego jeszcze moglem liczyc na pomoc w uzyskaniu dotacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mirka6755
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest taka firma, a konkretnie sklep https://suntrack.pl/ , który w swojej ofercie posiada gotowe już zestawy paneli słonecznych i całej fotowoltaiki, które możecie dobrać do swojego domu. Orientuję się, ponieważ również zastanawiamy się nad takim rozwiązaniem, ale na dzień dzisiejszy nie jest to nic pilnego. Trzeba się liczyć również z tym, że fotowoltaika to inwestycja, ale w ciągu lat na pewno się ona zwróci. To duża oszczędność dla nas i dla ekologii. Koniecznie zastanówcie się nad taką opcją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
netta
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zainteresowana takimi rozwiązaniami jak fotowoltaika łódź i czytałam nawet że można dostać dofinansowanie od rządu jeśli się chce założyć taką instalację. A co najważniejsze uzyskaną w ten sposób darmową energię elektryczną można zużywać na bieżąco, magazynować albo odsprzedawać – w zależności od rodzaju i przeznaczenia instalacji fotowoltaicznej.
Powrót do góry
janek32
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Lip 23, 2020 6:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może państwo zainteresujecie się bardzo ciekawym artykułem jak rozbudować instalację fotowoltaiczną .Sam ten artykuł przeczytałem kilka razy i za każdym razem ten artykuł bardzo mi się podobał.Gorzej by było jakbym tego artykułu w ogóle nie znalazł. Sam na swoim dachu mam panele fotowoltaiczne i naprawdę z tego powodu jestem bardzo zadowolony. Każdemu te panele polecam.
Powrót do góry
sferry
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Lip 23, 2020 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotowoltaika to korzystna inwestycja, można na tym naprawdę oszczędzić.
Powrót do góry
Aza
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Sie 04, 2020 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My właśnie jesteśmy na świeżo po instalacji przez Sunclever. Współpraca od samego początku przebiegała doskonale, doradzili wykonali projekt i wycenę i precyzyjnie przenieśli projekt w rzeczywistość. Teraz już tylko pozostaje czekać na efekty i oszczędności.
Powrót do góry
pawelkida
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mankunding napisał:
Instalacja fotowoltaiczne są coraz bardziej popularne, to na pewno wartościowa inwestycja.

jest to bardzo dobra inwestycja Smile Mamy z żona i to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Także jeśli ktoś się zastanawia, to naprawdę nie ma nad czym Smile fotowoltaika - polecam Smile
Powrót do góry
romuald.marczak
Uczestnik
Uczestnik

PostWysłany: Pon Sie 10, 2020 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie bardzo sprawdzili się Państwo z firmy Solar Planet. Byli bardzo pomocni od samego początku aż do zainstalowania paneli i całego procesu późniejszego. Szczerze polecam ich.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: