FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
firmy projektowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Spółdzielnie mieszkaniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudiaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 267

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2020 8:52 am    Temat postu: firmy projektowe Odpowiedz z cytatem

Cześć i czołem, chciałabym wam polecić najlepsze jakie znam firmy projektowe gdańsk Fachowcy wykonują świetną robotę! Pozdrawiam Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą projektową, do której warto się zgłosić to polecam wam zajrzeć na stronę http://bpplan.pl/ Firma ta specjalizuje się w projektach drogowych, analizach akustycznych i opracowaniach środowiskowych. Sama korzystałam z ich usług i mogę powiedzieć że działają bardzo profesjonalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laner
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Paź 2020
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Paź 04, 2020 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniego biura projektowego ma kluczowe znaczenie. Dobry wybór na początku oznacza brak problemów w przyszłości.
_________________
projekt organizacji ruchu Stała i czasowa organizacja ruchu. Wrocław.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie się składa, że podrzucacie tutaj informacje również w takim temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 690

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was może kupował projekt u firmy MG Projekt? Pytam, ponieważ znalazłam na stronie https://www.mgprojekt.com.pl/projekty-domow-pietrowych coś pięknego dla siebie - Dom z widokiem F. Co możecie mi napisać na ich temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Nie Lis 22, 2020 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyście szukali dobrego biura projektowego to u nas super się sprawdziło biuro architektoniczne w Katowicach - Deska Project https://www.deskaproject.com/ Bardzo solidni, terminowi i kreatywni. Zaprojektowali nam wspaniały budynek, także jesteśmy ogromnie zadowoleni, że na ich usługi się zdecydowaliśmy. Plus daję tez za rozsądne stawki i elastyczność we współpracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście poszukiwali projektu domu to na pewno trzeba zajrzeć tutaj - https://www.domywstylu.pl/projekt-domu-gemini.php. Znalazłam tam świetny dom piętrowego domu bliźniaczego, którego szukałam już od dawna. Projekt jest bardzo przemyślany i gwarantuje mnóstwo miejsca do mieszkania. Do tego dom prezentuje się bardzo nowocześnie i stylowo. Akurat jest spora promocja, więc warto skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Spółdzielnie mieszkaniowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy