FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fotel gamingowy - niezbędny?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 7:49 am    Temat postu: Fotel gamingowy - niezbędny? Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś spędza dużo czasu przy komputerze, taki fotel gamingowy będzie niezbędny?
Tutaj https://swiat-krzesel.pl/pol_m_Fotele-Gamingowe_Fotele-Gamingowe-SCORPION-255.html widziałam coś takiego.
Może ktoś z was jest w stanie podpowiedzieć coś więcej?
Jaki model wybrać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Wto Lis 12, 2019 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego, czy gramy czy też pracujemy przy komputerze , taki fotel jest najwygodniejszy i chroni przed bólami karku i kręgosłupa. Wiem, bo sam w zainwestowałem w tzw. gamingowy, choć graczem nie jestem , ale za to sporo czasu spędzam przy biurku w pracy. Synowi też zafundowałem podobny, gdyż nauka wymaga czasem siedzenia przy komputerze, a i dla rozrywki lubi (gry, surfowanie po necie). Obydwa wybrałem z oferty https://sklep.akord.net.pl/87-fotele-gamingowe , dla siebie czarny, a dla młodego czarno-czerwony. Komfort oceniam na 5 z plusem, a wizualnie mebel też prezentuje się świetnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 535

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2023 5:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli spędza się dużo czasu przy komputerze to taki fotel bardzo się przydaje. Fotele gamingowe sa specjalnie wyprofilowane, dzięki czemu gwarantują dobre podparcie dla kręgosłupa. Świetne fotele oferuje firma DXRacer. To producent krzeseł gamingowych premium. Fotele i krzesła od nich wykonane sa z wysokiej jakości materiałów i mają nowoczesny wygląd. No i oczywiście co najważniejsze - zapewniają prawidłowe podparcie dla kręgosłupa nawet podczas wielogodzinnego siedzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Pon Paź 30, 2023 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Chciałbym dowiedzieć się więcej o fotelach gamingowych, które są popularne nie tylko wśród graczy, ale również osób pracujących w trybie home office. Jakie są ich główne zalety i wady? Wstępnie rozejrzałem się na rynku i z tego co widzę, to tutaj https://kupkrzeslo.pl/krzesla-gamingowe jest sporo różnych ciekawych opcji do wyboru. Czym jednak się kierować podczas zakupu? Macie jakieś złote rady i wskazówki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3706

PostWysłany: Pon Mar 04, 2024 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pewna że bez względu na to czy potrzebujecie fotela odciążającego kręgosłup do pracy czy gier to w pełni zachwyci Was ten dostępny w DXRacer. To jedna z najbardziej znanych marek foteli gamingowych. Poza znanym brandem oferuje fotele stylizowane na tych z samochodów wyścigowych. Oferowane przez nich produkty zapewnią odpowiedni komfort użytkowania w połączeniu z ciekawym designem i niesamowicie solidnym wykonaniem. Warto skorzystać, to prawdziwi profesjonaliści w tej dziedzinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy