FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fotelik czy Smart Kid Belt?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paturatu
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 138

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 9:41 pm    Temat postu: Fotelik czy Smart Kid Belt? Odpowiedz z cytatem

Ostatnio często bombardują mnie reklamami pasów https://smartkidbelt.com/pl/ i chcę je zakupić. Kosztują niewiele i mają wszelkie atesty no i zajmują mało miejsca. Ktoś je używa na co dzień i jak się sprawują?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karme
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2015
Posty: 75

PostWysłany: Sob Mar 02, 2019 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotelik dla maluchów, pasy smart kid belt dla większych dzieci będą w porządku. Dobra opcja moim zdaniem, bo pasy samochodowe można dostosować do wzrostu dziecka, także podróżowanie jest bezpieczne. Pasy nie kosztują dużo, no i nie można za nie zarobić mandatu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze się sprawdzą, jak dziecko ma 6-10 lat, Adapter reguluje pasy, dzięki temu można je dopasować do wzrostu dziecka. Według mnie jest to dobry wynalazek, do tego tani i wygodny, wszędzie można takie pasy ze sobą zabrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tak pisza poprzednicy - super rozwiązanie dla starszych dzieciaków Smile my mamy własnie dla naszego 7 latka, spore ułatwienie, zwłaszcza że np kupiliśmy też dla teściów i mogą małego odebrać ze szkoly czy podrzucić na trening dzieki temu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
taniaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A drogie takie urządzenie? Gdzie to znajdę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 93

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2019 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smart Kid Belt kosztuje niewiele, a kupić go można bezpośrednio na stronie producenta https://smartkidbelt.com/pl/koszyk?qty=1&id_product=2&add. Urządzenie to jest znakomite, a dodatkowym jego plusem jest to, że jest małe i wszędzie się zmieści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Doobi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybrałam jednak fotelik. Długo szukałam i zdecydowałam się na foteliki samochodowe 9-25kg. Są odpowiednie dla mojego dziecka, komfortowe i nigdzie nie uciskają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakub520
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 374

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dowiedziałem się o tym pasie skb z tego forum i postanowiłem sprawdzić testy zderzeniowe, podjąłem wtedy decyzję o zakupie. I faktycznie to wygodne rozwiązanie, małe, praktyczne. Także jak ktoś się zastanawia to szczerze polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już gdzieś tu chyba pisałem o Smart Kid Belt. Moim zdaniem to bardzo fajny produkt. Pomysłowy. A skoro mają atesty, czy tam homologacje, na różne kraje, to znaczy że jest to bezpieczne rozwiązanie. Przecież nikt nie podpisałby się pod czymś, co stanowi zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuczapera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 141

PostWysłany: Sob Lip 20, 2019 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasy sa swietnym rozwiazaniem i co wazne bezpiecznym ! Ja nie kupuje produktów do ktorych nie mam pewnosci ze dzieciom krzywda sie nie stanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2022 5:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabierając się przede wszystkim za poszukiwania odpowiedniego fotelika dla swoich maluchów z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa w nowoczesnym wydaniu to tutaj śmiało mogę polecić Wam do sprawdzenia także ofertę Recaro Kids bo też u nich udało nam się znaleźć taki model jak Toria Elite
https://www.recaro-kids.pl/toria-elite.html Wyposażony w zintegrowany system wentylacji i piankowe siedzisko. Pozdrawiam i udanych wyborów życzę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grad
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2022 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od wieku, wzrostu i wagi dziecka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RomGo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 110

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kuczapera napisał:
Pasy sa swietnym rozwiazaniem i co wazne bezpiecznym ! Ja nie kupuje produktów do ktorych nie mam pewnosci ze dzieciom krzywda sie nie stanie


U mnie również świetnie się sprawdzają na co dzień w aucie jak i podczas wyjazdów taksówką czy busem. Urządzenie to spowodowało niezłe zamieszanie w branży fotelikowej o czym warto przeczytać https://www.pb.pl/globalna-wojna-o-polski-wynalazek-1110342.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 170

PostWysłany: Pią Lip 07, 2023 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Smart Kid Belt jest fajnym systemem. Tylko nie bardzo pasuje to rozwiązanie konkurencji. Nawet do tego stopnia, ze razem sie organizują przeciwko temu rozwiązaniu. Bo tylko tak można określić takie zachowanie, jak opisano tutaj: https://www.brd24.pl/spoleczenstwo/jak-urzednicy-komisji-europejskiej-pomagali-duzym-firmom-wyeliminowac-polskie-urzadzenie-do-przewozu-dzieci/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Wto Lip 11, 2023 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu nie chodzi o konkurencję, a o bezpieczeństwo. Foteliki to lepsza i bezpieczniejsza opcja. Ten pas jak już to dobre rozwiązanie dla starszych dzieci... nie wiem, takich od 10 lat w górę. Młodszym dzieciom bym czegoś takiego nie fundowała. Zresztą czytałam całe mnóstwo protestów rodziców przeciw temu "cudownemu" wynalazkowi. Sory, ale nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy