FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fotelik samochodowy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ametyst
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2016
Posty: 68

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 7:20 am    Temat postu: Fotelik samochodowy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów. Musimy kupic nowy fotelik dla córki i sami nie potrafimy sie zdecydować. Może podpowiecie nam na co zwrócić uwagę. oglądaliśmy juz troche ofert w sieci i najbardziej podoba się nam ta https://wpadnij.pl/pl/c/foteliki/169 spory wybór, rozsądne ceny i z tego co sie już zdążyliśmy zorientować to dobre marki. Tylko który wybrać?
_________________
ametyst
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego w jakim wieku jest córka i od jej wagi i wzrostu. Ja mam już starszaka i aktualnie o jego bezpieczeństwo w aucie dba Smart Kid Belt. Jest to urządzenie, które pomaga dopasować pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka. Posiada atesty i homologację i fantastycznie sprawdza się w taksówce i autokarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asriannawt
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 12

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej przed kupieniem sprawdzić w jakimś rankingu. Ja korzystałam z http://www.ranking-foteliki.pl. Wiele fotelików szczegółowo opisanych i są komentarze rodziców, którzy już kupowali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym tygodniu na onecie był opublikowany dobry artykuł o o bezpiecznym przewożeniu dziecka -> https://technologie.onet.pl/aktualnosci/bezpieczna-pozycja-dziecka-w-aucie-alternatywa-dla-fotelikow-i-podstawek/k8jqyss I tam też pozytywnie wypowiadają się o tym adapterze do pasa Smart Kid Belt i którym wspomina Aza. Dużo tam naukowych faktów ale warto poczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melvina
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 41

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór fotelików samochodowych jest przeogromny. Jak wczytacie się w ich specyfikacje to na pewno troszkę wam zejdzie czasu zanim zdecydujecie się na konkretny model. Ja przeglądałam juz oferę sklepu https://nodik.pl/foteliki-samochodowe-c-35.html i zdecydowałam się na fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy. Podobno jest to dużo bardziej bezpieczne dla dziecka. Są tam oczywiście zarówno jedne jak i drugie więc spokojnie dopasujecie coś do wieku, wagi dziecka oraz do waszych preferencji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 6:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my posiadamy fotelik Rotario marki Easygo i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni , bo nie tylko jest bezpieczny ale i wygodny. Posiada 360 stopniową rotację czyli dziecko może jechać przodem lub tyłem do kierunku jazdy. A nawet możemy przekręcić go na bok gdy wsadzamy dziecko do fotelika. Możemy również regulować wysokość zagłówka a tak żę pochylenia siedziska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę tu kilka marek polecanych, a co ze sklepami? Gdzie kupiliście swoje foteliki? I czy zdarzyło Wam się kupować niestacjonarnie, w sklepach takich jak https://minimen.pl/ ? Czy jednak ufacie w tym względzie wyłącznie sklepom "namacalnym" w Waszych miastach? Ja powiem szczerze, że chcę wyłącznie w MiniMen spróbowac, bo na alledrogo kupiłem fotelik (130 zł dałem) , można powiedzieć tani jak barszcz, który sam mi się rozkłada w rękach. A teraz ten sam model 500 zł kosztuje, to już nie wiadomo co kupować..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotelik samochodowy to podstawa jeżeli chodzi o bezpieczeństwo. Najlepiej zdać się na najlepsze firmy i jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również jesteśmy teraz na etapie wyboru fotelika. Najbardziej spodobał nam się model Kiddy Evolution Pro2 2018 , jest wysoko postawiony w rankingach, cena adekwatna do jakości i certyfikatów, jakie ten fotelik otrzymał. Muszę go zamówić.. zaraz córka wychodzi na świat a ja jestem lekko w proszku, jeżeli chodzi o wyprawkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Nie Lip 24, 2022 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczak napisał:
Fotelik samochodowy to podstawa jeżeli chodzi o bezpieczeństwo. Najlepiej zdać się na najlepsze firmy i jakość.


Jeżeli Smart Kid Belt używasz zgodnie z przeznaczeniem czyli dla dzieci w wieku 5-12lat to podróż ich w aucie jest bezpieczne. Urządzenie to przeszło wiele niezależnych testów gdzie wyniki osiągnęło doskonale a jeżeli cały czas masz obawy to moim zdaniem warto przeczytać artykuł https://www.brd24.pl/spoleczenstwo/cala-prawda-o-smart-kid-belt/, który zupełnie zmieni Twój punkt widzenia dla tego urządzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Sro Lut 15, 2023 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań odpowiedniego fotelika dla swojego maluszka, który będzie dobrze wykonany, funkcjonalny oraz wentylowany to polecam zajrzeć do oferty przygotowanej przez Recaro Kids u których będziecie mogli znaleźć takie propozycje, jak Salia Elite https://www.recaro-kids.pl/salia-elite.html który idealnie sprawdzi się już od pierwszych dni dziecka w wadze od 0 do 18kg. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 249

PostWysłany: Nie Lut 19, 2023 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dla synów juz nie uzywam fotelików tylko pasy Skb, jestem bardzo zadowolona nie krępują im ruchów, są bezpieczne i przystępne cenowo. Dla starszych dzieeci idealne rozwiazanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RomGo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 110

PostWysłany: Sro Mar 08, 2023 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SKB ułatwia podróżowanie z dzieckiem zwłaszcza podczas wojaży zagranicznych. Łatwo z nim podróżować bo posiada homologację Europejską i zajmuje niewiele miejsca w bagażu. Niestety producent znów zmaga się z kolejnymi przeciwnościami, o których warto przeczytać http://www.businessmantoday.us/pl/czy-szykuje-sie-polskie-katargate/ by być świadomym konsumentem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
breichel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2023
Posty: 8
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Mar 09, 2023 5:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dziecko bardzo marudzi na swój fotelik. Może to czas kupić coś wygodniejszego Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 170

PostWysłany: Sro Mar 15, 2023 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

breichel napisał:
Moje dziecko bardzo marudzi na swój fotelik. Może to czas kupić coś wygodniejszego Idea


Zobacz właśnie Smart Kid Belt. I nie patrz do końca na to co mówią sprzedawcy od fotelików. Bo dla nich to w pewnym sensie interes tak mówić. Zobacz co piszą o całej branży fotelikowej na BRD24, czyli portalu o bezpieczeństwie na drodze, można się mocno zdziwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy