FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fotografia na płótnie - jak to wygląda?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 9:20 am    Temat postu: Fotografia na płótnie - jak to wygląda? Odpowiedz z cytatem

Ktoś już może miał do czynienia z takimi wydrukami zdjęć na płótnie?
Chciałabym zlecić coś takiego, ale nie wiem jaki będzie efekt końcowy, trochę się go obawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem efekt końcowy jest na tyle fajny, że faktycznie warto pomyśleć o takim rozwiązaniu.
Zresztą w ostatnim czasie nadruki na płótnie stały się dość popularne, więc można znaleźć korzystne oferty.
Na przykład tutaj: http://rmbrandt.pl/fotografia-na-plotnie możesz coś takiego zlecić. Myślę, że to również fajny patent na stworzenie takiej domowej galerii z rodzinnych zdjęć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hermes
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Nie Gru 27, 2015 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotografia na płótnie wg mnie jest super sprawą Smile Ja w solonie ściany udekorowałem rodzinnymi fotografiami. Wszystkie zrobiłem sam. Nadmienie, że nie zajmuję się zawodowo fotografią. Poprostu zaczałem swoją amatorską przygodę w szkole fotografii i traktuję to jako hobby. Jeśli przy okazji mogę stworzyć jakąś rodzinną pamiątkę sobie lub komuś bliskiemu to satysfakcja z tego jest 100 razy większa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To raczej kiczowate rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hermes
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Nie Sty 31, 2016 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak kto woli. Jednemu kiczowate innemu nie Smile Jeśli ktoś nie wie jak fotografować to może i kiczowate Smile Dlatego warto się szkolić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesujesz się fotografią? to twoja pasja i sposób na zarabianie pieniędzy? Na pewno będziesz zainteresowany konkursem jaki jest organizowany przez http://www.amundsenphotoawards.pl/ Znajdziesz tutaj mozliwość wygrania bardzo dobrych wartatów fotograficznych które na pewno Ci się przydadzą. Wszystko co musisz wiedzieć znajdziesz w linku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy