FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gamebo - Dom

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marioo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pią Sty 23, 2015 8:48 pm    Temat postu: Gamebo - Dom Odpowiedz z cytatem

Szukam opinii o domach budowanych przez Gamebo, reklamują się na olx śmiesznie niskimi cenami, byłem na prezentacji takiego domu szkieletowego i wydaje się być to trwałe i warte uwagi, albo maja oni taki dar do przedstawiania, czy ktoś spotkał się kiedyś z takim domem, zna kogoś kto w takim mieszka? Są to podobno domy niskoenergetyczne, działają jak "termosy" ciepla.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
stasiu 1555
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 9:47 pm    Temat postu: super firma Odpowiedz z cytatem

polecam :D gamebo dom postawili mi dom, jest ciepły i mały koszt utrzymania tego domu ..polecam dlatego że firma ma dobre wykonanie i szybki czas realizacji :D :D
olaola
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Nie Kwi 12, 2015 12:33 pm    Temat postu: Re: Gamebo - Dom Odpowiedz z cytatem

marioo napisał:
Szukam opinii o domach budowanych przez Gamebo, reklamują się na olx śmiesznie niskimi cenami, byłem na prezentacji takiego domu szkieletowego i wydaje się być to trwałe i warte uwagi, albo maja oni taki dar do przedstawiania, czy ktoś spotkał się kiedyś z takim domem, zna kogoś kto w takim mieszka? Są to podobno domy niskoenergetyczne, działają jak "termosy" ciepla.

Witam

Jezelo szuka Pan rzeczywiście informacji o tej firmie proszę o kontakt na priv f.antol@poczta.fm
Powrót do góry
KrystianSI
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sob Cze 25, 2016 10:39 pm    Temat postu: Opinia Gamebo-dom Odpowiedz z cytatem

Witam,
W ostatnim czasie podjąłem współpracę z firmą gamebo-dom ,
po sprawnym wybudowaniu domu byłem i nadal jestem zaszokowany rewelacyjnym rozwiązaniem innowacyjnym ,katalogowo jest to
"Marceli" stoi on również na ekspozycji u nich na firmie. Od razu wiedziałem ,żę to jest to czego potrzebuje i szukałem również tego w innych firmach ., ale to nie było to czego potrzebowałem.Gorąco polecam , zostałem świetnie poinformowany przez właściciela pana G. .Tak jak ty szukałem informacji w internecie ale ich nie za wiele znalazłem...
Najlepiej jest wybrać się osobiście do firmy i wypytać o wszystkie szczegóły.
Mogę z całego serca polecić gamebo-dom jako rzetelną firmę budowlaną.
Pozdrawiam Krystian S...is
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: