FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie kupić auto?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
quescik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Cze 2013
Posty: 9

PostWysłany: Wto Lip 08, 2014 9:55 am    Temat postu: Gdzie kupić auto? Odpowiedz z cytatem

Szukam samochodu do 10 tysięcy złoty. Ponieważ rynek jest zawalony samochodami składanymi z 3 części co myślicie o ofertach na http://motoryzacja.znajdzto.pl/ czy można znaleźć jakieś ciekawe auto,
może lepiej pojechać samemu po auto do Niemiec?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
anastazja321
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Lip 2014
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lip 11, 2014 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spróbuj na aukcjach roznych banków, które sciągają auta od klientów którzy nie płacą leasingu i następnie je wyprzedają często po okazyjnych cenach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lub w sprawdzonym komisie. Najlepiej popytaj znajomych, pewnie wskażą Ci jakiś w okolicy. Ja mam taki jeden - Auto dla Ciebie się nazywa. Bardzo sobie chwalę samochody, które mam lub miałam od nich, a było tego w ciągu ostatnich 14 lat jakieś cztery sztuki. Polecił mi ich kuzyn, i nie zawiodłam się do dziś. Więc sądzę, że też musisz popytać o firmy tego typu, cieszące się zaufaniem i stałymi klientami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Sro Lip 16, 2014 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sprawdzić ogłoszenia motoryzacyjne, komisy samochodowe. Nie kupowałabym raczej nowego auta, bo ono w zasadzie automatycznie traci na wartości już w momencie, kiedy wyjeżdżamy z salonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryDeKaWa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 92

PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat pojechał do Ełku, do dilera maszyn i urządzeń rolniczych Barni, szukać ciągnika. Zależało mu na dobrym, nowoczesnym sprzęcie, a oni mają autoryzacją Lamborghini i sprzedają ich sprzęt. No i okazało się, że wyjechał bez upragnionego ciągnika, za to z używanym Nissanem terenowym. Clou jest takie - czasem nie szukasz, a samo się znajdzie, a czasem znaleźć nie możesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Sro Lip 30, 2014 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto jest poszukać na portalach ogłoszeniowych albo serwisach motoryzacyjnych - tam na pewno będzie sporo satysfakcjonujących nas ofert.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dariuszm
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sie 12, 2014 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o strony to otomoto i allegro. Nie polecam kupować aut w komisach i ściąganych prosto z niemiec
_________________
brak tematów tabu forum młodzieżowe
pomoc w każdej sprawie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Nie Sie 17, 2014 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dariuszm napisał:
Jeżeli o strony to otomoto i allegro. Nie polecam kupować aut w komisach i ściąganych prosto z niemiec

A "dlaczemu"? na otomoto i allegro też wystawiają się komisy i ci, co ściągają auta z Niemiec. Autokomis musi być tylko zaufany, jak wiesz, od kogo kupujesz, to nie widzę problemu. Nie brałabym auta sprowadzanego przez osobę fizyczną, to fakt, ale w komisie zawsze możesz dochodzić swoich roszczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kotka7
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 3

PostWysłany: Sro Sie 27, 2014 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jakie auto chcesz kupić. Nowe- to do salonu, używane- najlepiej z komisu.
_________________
Czy darowizna jest opodatkowana?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popatrzeć na ogłoszenia sąsiadów, na tablicy osiedlowej, gazecie. Dobre egzemplarze trafiają się pod nosem. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek_doch
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 78

PostWysłany: Wto Gru 23, 2014 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

auto za 10 tys. zł raczej szału nie zrobi, chociaż rozumiem, jak ktoś nie chce się zadłużać, ale to kwestia miesięcy jak pojawią się naprawy, ja bym pozaglądał do różnych firmowych komisów np. http://www.toyotamarki.com.pl/komis mają auta z niewielkim przebiegiem, no i to pewne źródło, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się trafi na oszusta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kwota jest odpowiednia i da się znaleźć coś fajne. Są różne samochody - wszystko zależy od marki modelu. A słyszeliście, że olx wprowadziło opłaty za wystawienie ogłoszenia o sprzedaży samochodu? Teraz trzeba szukać innych miejsc żeby było za darmo, ale widziałem, że sprzedajemy.pl jest całkiem darmowe i tam ludzie się teraz reklamują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Pon Lut 02, 2015 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej z ogłoszenia kupić bo to taniej niż z komisu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sam
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lut 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sob Lut 07, 2015 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używany na pewno taniej bezpośrednio od właściciela a nie w komisie, jednak najfajniej jest kupować nowe... w salonie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oeautogoplus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, zgadzam się z Wami, że najlepsze oferty to te od prywatnego sprzedawcy, który rzetelnie przedstawił w ofercie stan samochodu oraz nie żąda za auto ceny z kosmosu. Wydaje mi się, że może zainteresować Was zatem nasz pomysł na wprowadzenie na rynek sprzedaży aut używanych jakości ofert, której ten rynek potrzebuje.

W ramach Auto GO+ prowadzimy dwa serwisy: sprzedamGO.pl i kupGO.pl. Są to pierwsze w Polsce wartościowe portale ze sprawdzonymi ofertami sprzedaży samochodów. Wszystkie oferty znajdujące się na kupGO.pl są sprawdzone i wprowadzone przez mobilnych doradców motoryzacyjnych, dzięki czemu Klient kupujący auto zyskuje gwarancję prawdziwości oferty, a Klient sprzedający możliwość wynegocjowania ceny zgodnej z aktualnym stanem samochodu.

Ponadto kupując auto, można skorzystać z usługi doradczej mobilnych doradców motoryzacyjnych, którzy służą pomocą w oględzinach auta wspólnie lub w zastępstwie Klienta kupującego.

W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Online Ekspert AutoGO+
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy