FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie kupić zioła na raka?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szulc.krzysztof.71
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 57

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 9:30 am    Temat postu: Gdzie kupić zioła na raka? Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie forumowiczów,

niestety od jakiegoś czasu nasi dobrzy znajomi cierpią na przewlekły nowotwór, szczegółów niestety nie mogę zdradzić. Chciałbym się dowiedzieć czy zioła z Peru faktycznie moga mieć pozytywny wpływ na kuracje nowotworowe. Czy zna ktoś tą firmę i może o niej coś powiedzieć dobrego? Patrząc na ich rekomendacje i certyfikaty mam na prawdę duże nadzieje co do nich. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc, szukamy wszelkich sprawdzonych niekonwencjonalnych metod. Z góry dziękuję za wasze rady i sugestie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzetelne informacje na temat raka znajdują się na portalu https://www.zwrotnikraka.pl/. Każda z nich jest bardzo ważna i warto ją zapamiętać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Sob Lut 29, 2020 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w rodzinie kilka osób zmagających się z chorobą nowotworową i zdecydowanie polecam trzymać się zaleceń lekarza, nic nie brać na własną rękę. A na pewno nie ukrywać tego przed specjalistami. Tak sobie można po prostu zaszkodzić. wiem, że czlowiek może wtedy nie myśleć racjonalnie, chęć powrotu do zdrowia jest wtedy silniejsza i próbuje się wszystkiego. Na pewno chemioterapia jest w stanie lepiej pomóc, szczególnie jeśli uda się ją dobrze dobrać. W tym czasie trzeba o siebie szczególnie dbać, zdrowo się odżywiać https://gaboscm.pl/dieta-podczas-chemioterapii/ ewentualnie przyjmować kroplówki wzmacniające organizm. Zależy w jakiej formie jest organizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mankunding
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lut 29, 2020 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie ma takich ziół, które zatrzymałyby samoczynnie postępowanie tak poważnej choroby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Czw Maj 07, 2020 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma czegoś takiego jak zioła na raka. W przypadku tej choroby pomaga tylko poważne leczenie. Ważnym czynnikiem jest też jej wczesne wykrycie. Dlatego polecam wam zapisać sobie kontakt do https://histamed.pl/ Jest to gabinet lekarskiej diagnostyki mikroskopowej, który zajmuje się wykonywaniem badań histopatologicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darryl52
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2020
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Maj 07, 2020 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci na pewno znajdziesz wiele takich aptek czy sklepów zielarskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1174

PostWysłany: Wto Sie 25, 2020 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesują Cię takie kwestie jak rak jelita grubego leczenie to koniecznie zajrzyj do sklepu internetowego Od Natury: https://od-natury.pl/ . Znajdziesz tam bardzo duży wybór suplementów, ziół i innych tego typu naturalnych produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2020 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinna administracja zaraz działać z takimi postami. Nie ma lepszego leczenia, niż szpitalne, a wierzenie w takie dziwne rzeczy wcale nie przywróci Wam zdrowia. A jeszcze dodatkowo może wystąpić stan zapalny skóry i Bóg wie co jeszcze . Odradzam szczerze takie niesprawdzone źródła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vbrown
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Wrz 2020
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2020 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy takie zioła w ogóle istnieją?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2020 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnych. Raka nie leczy się ziołami!! To jest wierutna bzdura.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ettie78
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zapytać również o badanie rezonansem magnetycznym w Warszawie http://tomma.com.pl/pracownia/rezonans-magnetyczny-warszawa-wolska czy ktoś z Was korzystał? Rezonans magnetyczny szeroko jest wykorzystywany przy diagnozowaniu chorób ośrodkowego układu nerwowego (stwardnienie rozsiane, nowotwory mózgu, choroba Alzheimera, zaburzenia neurologiczne, guzy kanału kręgowego). Służy do wykrywania guzów w tkankach miękkich, guzów serca, płuc, nowotworów narządów rodnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2021 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety z tymi chorobami jest tak że przez bardzo długo okres czasu nie dają żadnych objawów. A nawet jeśli to jakieś drobne że nawet nie daje nam to w żaden sposób do myślenia. Z rakiem nerki to wiem, że mogą nam pomoc w szpitalu Mazovia, stosując nowoczesną technikę leczenia taką jak robot da Vinci czy laparoskopia 3d.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek mogę tylko napisać, że współczuję. Dobrze wiem, jak rak jest wyniszczający i ile sił należy włożyć w walkę w chorobą, bo sama przez to przechodziłam.
Najważniejsze to nie tracić wiary, że dasz radę. Dodatkowo poza chemią, która proponuje szpital zainteresuj się właśnie ziołami, co już zrobiłaś Smile Na stronie - http://www.olejkonopnycbd.com.pl/olejek-cbd-na-raka/ przeczytasz o właściwościach CBD w walce z nowotworami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście nie mam raka ale zapobiegawczo stosuję produkty na bazie CBD bo te mają sprawdzony i dobroczynny wpływ na organizm ludzki. W moim przypadku najlepiej sprawdza się hasz CBD https://4ease.pl/kategoria/hasz-haszysz-cbd Zamiast palić papierosy stosuję hasz CBD dzięki waporyzacji. Nie tylko mam zamiennik papierosa ale jednocześnie chronię organizm przed wszelkimi chorobami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 5:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ziola to nie lepiej hodowac samemu? przynajmniej bedziecie miec pewnosc, ze sa naturalne, nie pryskane niczym i mozecie zawsze uzyc swiezych albo zasuszyc na zapas Smile u nas super sie sprawdza system https://verdeat.com/pl/ z wkladami kokosowymi. nawet w mieszkaniu ziola rosna jak szalone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy