FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie kupię taniego iPhone

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tadeusz-rybicki-93
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 83

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 5:36 am    Temat postu: Gdzie kupię taniego iPhone Odpowiedz z cytatem

Witajcie forumowicze,

parę dni temu miałem domowe urodziny. Moi rodzice zastanawiają się nad upominkiem dla mnie, więc pomyślałem, że mogą coś kupić mi z tego . Myślicie, ze warto kupować tego gatunku sprzęt internetowo, czy może lepiej zakupić lokalnie w sklepie stacjonarnym? Posiadacie jakiekolwiek doświadczenia w tym temacie? Co w ogóle sądzicie o Apple?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można internetowo, kupuj tam gdzie najtaniej Smile chociaż ja wolę zawsze coś zobaczyć zanim kupię a potem mogę zamówić internetowo ale też mam sprawdzone stronki. Ostatnio do mojego iphona kupiłam pokrowiec na telefon tutaj https://www.euro.com.pl/etui-do-telefonow.bhtml tu ten plus że działają też stacjonarnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiesz ale Iphone już odeszły lekko w niepamięć. Teraz w kategorii najlepszego telefonu jest Huawei i to na dwóch pierwszy miejscach. Z tego co pamiętam to P20 lite ten z allegro https://allegro.pl/kategoria/huawei-p20-lite-258089 zajmuje drugie miejsce i jest lekko tańszy niż jego pierwotny kumpel P20. Koniecznie zastanów się jaki telefon jest najlepszy i jaki warto kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolciahoho
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli brać Huaweia to nie lite, tylko po prostu Huawei P20, jest zauważalnie lepszy i to on może stanowić alternatywę dla iPhone a nie jakiś lite...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tani Iphone? Very Happy Coś takiego nie istnieje Wink JEżeli interesują Cię tanie telefony, to zerknij na ofertę firmy Max Com, z tańszych modeli jest np. MaxCom Smart MS553. Będzie to zdecydowanie lepszy wybór niż tani Iphone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może też wiecie, gdzie kupię tanie silikonowe etui na telefon ? Bo jest mi bardzo potrzebne, a nie chcę wydawać wielkich sum. Podobno najbardziej opłaca kupować się w sieci, ale mam pewność, że takie etui będzie pasowało skoro podam konkretny model telefonu? Bo zawsze tego najbardziej się obawiałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może mi coś doradzicie... nie mam pomysłu na żaden konkretny model. Interesuje mnie przede wszystkim wysoka jakość zdjęć, rozdzielczość na pewno powyżej duża, jakość filmów HD. fajnie by było też gdyby bateria trzymała dłużej niż jeden dzień jak to bywa zwykle przy normalnych smartphonach. Co polecacie? Bo znajomy z pracy ma takiego https://www.ceneo.pl/69534068 i spodobał mi się. Co myślicie o nim ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 754

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U konkurenci to samo kupisz taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz sobie kupić Iphone'a to w Bestcena zajrzyj Smile ja tam kupiłam w naprawdę dobrej cenie. Dobry sklep, normalnie gwarancje mają, wszystko w porządku, ekspresowa wysyłka. A nieodpakowany sprzęt do 90 dni mozna oddac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli macie zamiar kupić używanego iphone - to warto znać miejsce w ktorym w razie potrzeby naprawicie taki telefon poza gwarancją. Ja znam taki serwis https://serwisiphone.pl/ gdzie naprawy wykonują profesjonalnie i za rozsądną cenę. Na oddanie telefonu nie trzeba dlugo czekac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pią Sty 28, 2022 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak już kupicie nowego smarfona, to nie zapomnijcie go odpowiednio zabezpieczyć. Ja czytałem na ten temat trochę więcej za pośrednictwem internetu i uważam, że warto od razu postawić na dobre szkło hartowane i etui. Ostatnio widziałem w https://sklep.3mk.pl/apple/iphone13mini/etui właśnie dobre zabezpieczenia do Iphone. Myślicie, że warto z tego skorzystać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 515

PostWysłany: Pią Sty 28, 2022 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto sprawdzić w jakimś komisie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 675

PostWysłany: Sro Lut 02, 2022 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogłabym ci coś podpowiedzieć, to wiem że bardzo porządne używane telefony można znaleźć między innymi na stronie serwisu pokato.pl. Koniecznie sobie tam zerknij, a myślę że nie będziesz rozczarowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gepariow78
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lut 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 02, 2022 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że szykuje się świetna rozmowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy