FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie kupujecie kosmetyki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Radzka
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 56

PostWysłany: Sro Cze 24, 2020 6:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też staram się kupować przez internet, wychodzi znacznie taniej i jest często większy wybór, jeśli chodzi o kosmetyki to najczęściej zamawiam na https://www.apo-discounter.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Sro Cze 24, 2020 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo dużo rzeczy kupuje przez internet w tym również kosmetyki, teraz na stronie jaką jest https://bionaura.pl/naturalny-dezodorand-bez-aluminium mam zamiar zamówić dla siebie dezodorant bez aluminium i trochę kosmetyków z półki BIO. Produkty naturalne to coś czego poszukuję od dawna ponieważ zwykłe kosmetyki źle oddziałują na moją skórę oraz cerę.

Ostatnio zmieniony przez beata55 dnia Sob Cze 27, 2020 1:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emik56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 171

PostWysłany: Czw Cze 25, 2020 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zazwyczaj w drogerii, staram się zwracać uwagę na składy, odkryłam w rossmanie fajna markę kneipp, mają dużo produktów naturalnych, kupiłam pomadkę, rewelka, po żadnej innej nie mialam tak miękkich ust a do tego skład w 100% naturalny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Pią Cze 26, 2020 3:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, ja lubię naturalne metody dbania o siebie. Domowe SPA to coś, czego nauczyłam się podczas obecnej pandemii. Stosuję wyłącznie naturalne kosmetyki i jestem bardzo zadowolona z efektów. Naturalne balsamy, kremy do twarzy to jest to czego moja skóra potrzebuje. Teraz przyszła kolej na włosy, koleżanka poleciła mi Hennę Cassia https://teraznatura.pl/sattva-ayurveda-henna-neutral-150g , podobno efekty są zaskakujące. Zafunduję sobie teraz SPA dla włosów bo od ciągłego farbowania i prostowania nieco pogorszył się ich stan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Czw Lip 02, 2020 3:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szczerze polecam kosmetyki z konopi dostępne na https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 Są naturalne, mają świetny skład i co najważniejsze są skuteczne. Ja używam balsamu do ciała z konopi i widzę ogromną różnicę w stanie swojej skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pią Lip 17, 2020 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powinniście bagatelizować jakości stosowanych przez Was kosmetyków.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 7:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LubieDomy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pon Lip 27, 2020 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię mieć ładne paznokcie i często robię sobie je sama. Oczywiście hybrydowe bo takie są o wiele trwalsze i ładniej się prezentują Razz Nie wiem tylko gdzie zamówić takie lakiery hybrydowe. Myślicie, że lovelas indigo będzie dobrym wyborem ? Zależy mi na tym, aby nie rozlewał się na boki taki lakier pod lampą, bo później za dużo z tym zachodu jest Smile No i lubię jaskrawe kolorki Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eryczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 162

PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przeważnie kupuję kosmetyki w mojej ulubionej drogerii, czyli w hebe. Zawsze tam jakieś promocje się trafią no i mam dostęp do naprawdę dobrych kosmetyków. Ostatnio zakupiłam sobie te z serii dermofuture nature które mają naturalny skład. Dla mnie hitem, zwłaszcza w taką pogodę jest hydrolat do twarzy 3w1.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benek99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 139
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Również zastanawiam się, gdzie można kupić dobrej jakości kosmetyki, jednak nie mogę się na nic konkretnego zdecydować. Macie może jakieś ciekawe propozycje? Moja znajoma mówiła dużo dobrego o produktach ze strony drogeriadlaciebie.pl . Myślicie, że warto się na coś u nich skusić? Z tego co widzę to ich ceny są całkiem przyzwoite. Dajcie znać, dzięki!
_________________
Naprawdę byłoby szkoda napchać polską gęś niemiecką karmą do tego stopnia, że padnie na niestrawność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emse
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 291

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2020 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupuje w rossmanie Smile ostatnio zauwazyalm fajna serie Bielendy, Eco Nature , cudenka Smile stosuje juz od jakiegos czasu zel do mycia twarzy i wode micelarna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kosmetyki zamawiam głównie przez internet. Dzisiaj trafiłam na https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 i mam zamiar zamówić swoje pierwsze kosmetyki konopne. Jestem ich bardzo ciekawa. A wy używacie kosmetyków z konopi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję kosmetyki naturalne, bo uważam, że są najlepsze dla skóry. Moja żona właściwie nam kupuje, sięgamy po https://uniquecos.pl/. Polecam wam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Wto Lis 24, 2020 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię robić zakupy online. Zerknij sobie tu https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553888-BRODA-I-WASY.html i zobacz czy nie możesz też w taki sposób robić zakupów.
Ja uwielbiam taką formę zakupów bo pozwala mi oszczędzić i czas i pieniądze co jest super sprawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolaa_88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 145

PostWysłany: Pon Gru 28, 2020 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza skóra to naturalna bariera ochronna ciała. Jest jednocześnie bardzo delikatna i bardzo wytrzymała. Warto zwracać uwagę, na to, w jaki sposób ją pielęgnujemy. Można podczas pielęgnacji skóry sięgać po sprawdzone naturalne substancje znane od wielu lat. Wiele takich produktów oferuje sklep https://www.ecokosmetyki.pl gdzie można zaopatrzyć się w ekologiczne preparaty do pielęgnacji ciała czy włosów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sro Cze 23, 2021 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie pamiętać, ż wybór odpowiednich kosmetyków będzie wręcz kluczowy dla stanu Waszej skóry.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy