FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie na szkolenie z makijażu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rozyczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 223

PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 5:02 pm    Temat postu: Gdzie na szkolenie z makijażu? Odpowiedz z cytatem

Chcę zapisać się na szkolenie z makijażu. Gdzie znajdę najlepsze szkolenia w tej dziedzinie? Polecicie jakąś szkołę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Pią Lip 14, 2017 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale chodzi ci tylko o sam makijaż czy ogólnie wizaż?
Bo jak tak, to masz sporo możliwości.
Tutaj http://fam-makeup.pl/kierunki/wizazysta___stylista_kierunek_dzienny_roczny masz nawet namiar na taką roczną szkołę.
Kursy też organizują.
Przejrzyj sobie różne możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam na facebooku wizażystkę, która robiła świetne makijaże i wstawiała efekty i zgłosiłam się do niej, jak się okazało można było się umówić na lekcje makijażu, więc świetnie to wyszło, mega indywidualne podejście, więc może spróbuj tak samo poszukac w swoim mieście. Ja teraz bardzo doceniam to, co mi przekazała, szczególnie odnośnie sztucznych rzęs tego typu https://puderek.com.pl/paski-i-kepki-/875-ardell-accent-318-black-rzesy-polowki.html i tego, jak można nimi pięknie wymodelować oko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tych szkoleń jest teraz tyle, że bez problemu coś się wybierze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne! Byle trafić do renomowanej szkoły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o makijaż permanentny to w Nouveau Contour popatrz. Mają szkolenia z makijażu na bardzo wysokim poziomie. Zaletą ich szkoleń są małe grupy, doświadczona kadra i bardzo ciekawy program.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karciarzowy_
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna chciała iść na taki kurs, ale potem znalazła na http://www.perfektkosmetyka.pl/make-up-i-kosmetyki/ fajne rady odnośnie tego jak wykonać idealny makijaż i sama się nauczyła pięknie malować Smile grunt to dobre źródło wiedzy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 12:27 pm    Temat postu: Makijaż Odpowiedz z cytatem

Ja mam do Was pytanie za to tyczące się w takiej materii, że chcę się uczyć makijażu i rozpocząć od makijażu oczu. Tutaj znalazłam ciekawy artykuł - http://www.ezebra.pl/Makijaz-dla-brazowych-oczu-blog-pol-1517829811.html. Podobno przy wyborze odpowiedniego makijażu nie bez znaczenia pozostaje fakt, jakiego koloru ma się oprawę oczu, jaki odcień cery i kolor włosów. Inne kolory cieni będą pasowały posiadaczkom piwnych oczu i bladej cery, a inne śniadym dziewczynom o ciemnej cerze i niemal czarnych tęczówkach. Uczę się powoli, mam nadzieję, że będą efekty...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2018 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siostra była na kursie z makijażu permanentnego we Wrocławiu w Perfect Glamour http://www.perfect-glamour.pl/ Zrobiła kurs I stopnia, teraz wybiera się na II stopień. Miejsce bardzo fajne, ja sama u nich miałam wykonywany makijaż permanentny brwi, więc wiem, że sa mega profesjonalni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie też pomyśleć o dodatkowych szkoleniach, na przykład z zakresu malowania twarzy. Więcej o nich poczytacie tutaj: https://bodypainter.pl/kurs-malowania-twarzy-cena-oferta-warsztaty-facepainting/. Warto poszerzać swoje horyzonty, uczyć się nowych rzeczy, które w branży też mogą nam się przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 6:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szkolenia z makijażu permanentnego odbyłam w Perfect GLamour we Wrocławiu. Jest to firma szkoleniowa, która posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Oznacza to że osoby tam pracujące są odpowiednio przygotowane do przeprowadzania szkoleń na najwyższym poziomie. W ich ofercie znajdziecie szkolenia z różnych metod wykonywania makijażu permanentnego. Ja sama obecnie znam metodę cienia, nautalną oraz Ombre Perfect.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pmarek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 115

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakaś szkoła policealna, albo kurs? Sporo tego, możesz podejść zapytać do jakiegoś gabinetu gdzie szukać takiego kursu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy