FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ile Nieruchomości

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Berry
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: z domu

PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 2:16 pm    Temat postu: Ile Nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam przygotować reklamę dla pewnego biura Nieruchomości, jednak żeby ją przygotować chciałbym wiedzieć ile w ciągu miesiąca takie biuro Nieruchomości przyjmuje klientów zainteresowanych sprzedażą.
Jeśli mógłby mi ktoś pomóc byłbym wdzięczny/bardzo mi zależy.
Może być na PW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
MikaelShiphman
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 02 Paź 2020
Posty: 28

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Many students prefer to study abroad. This is a great solution, because many young people see significant advantages in other countries. They get life experience, can learn something new from other peoples and just want to travel around the world. However, they inevitably face certain problems. We all know about possible problems with adaptation in a foreign country. Our tips and recommendations are set out in this article https://www.gyandhan.com/blogs/study-abroad-essay-tips
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy