FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
imitacja drewna na elewacji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rzeski
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 12:34 pm    Temat postu: imitacja drewna na elewacji Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie, czy ktoś z was robił u siebie na domu drewniane elewacje? Mnie interesuje w sumie imitacja drewna na elewacji, teraz słyszeliśmy, że to jest bardzo modne i wygodniejsze i chyba tańsze...Koszt montażu, z tego co się orientowaliśmy, jest dużo droższy niż tych imitacji drewnianych... Taka naturalna deska też jest trudniejsza w utrzymaniu – musi być systematycznie konserwowana. Z kolei imitowana deska jest bardzo łatwa w montażu, bo jest lekka, jest dużo tańsza i nie trzeba jej konserwowaćSmile Kto jest za a kto przeciw?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
basiula
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2015
Posty: 7

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawe pytanie i sama się do niego podłącze bo chce mojego namówić na mały remoncik tarasu aby zrobić go bardziej przytulnym. Wydaje mi się, że drzewo robi taki miły, ciepły klimat. A jak poważnie nie trzeba się przejmować konserwacją tarasu zrobionego z takich materiałów to kolejny plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Nie Cze 14, 2015 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to jednak widać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcin.michnicki
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imitacja drewna to chyba przestarzałe i dawno niemodne plastykowe boazerie. Mnie się to nie podoba. Może lepiej byłoby zrobić elewacje z drewna? Zawsze to też dodatkowa warstwa ocieplenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dekdeko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy co się uważa za imitację drewna, jak położysz panele wpc , to wszyscy zwrócą na to uwagę. Taka imitacja drewna na elewacji to świetny materiał nadaje się i taras i na elewację. Pięknie wygląda, ma świetne kolory, i nie potrzeba nic z nim robić. W sensie nie wymaga konserwacji. Jeśli kogoś stać na takie rozwiązanie to powinien natychmiast się tym zainteresować. To doskonała imitacja drewna na elewacji.

Ostatnio zmieniony przez dekdeko dnia Pon Cze 22, 2015 11:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzeski
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że lepiej postawić na imitowane materiały i nie martwić się o jakość, ponieważ teraz chyba raczej nie różnią się jakością zbytnio:-) sama drewniana deska to koszty pięciokrotnie większe niż imitacja i to by mnie najbardziej motywowało do wyboru:-) a potem jeszcze ta konserwacja... bez sensu ładować cały czas pieniądze, żeby coś dobrze wyglądało...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sob Lip 28, 2018 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto abyś również rozważył wybór cegły elewacyjnej Largo np. przy tarasie bądź balkonie będzie to na pewno ciekawy dodatek do przełamania jednolitej elewacji na całym domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 5:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy Waszym zdaniem dobrym rozwiązaniem na elewację domu są deski kompozytowe? Ja widziałam ostatnio na stronie internetowej https://fabrykatarasow.pl/kategoria-produktu/deski-kompozytowe-wpc/deski-elewacyjne/, że takie deski elewacyjne oferuje na przykład firma Fabryka Tarasów. Może ktoś z Was miał z nią kiedyś do czynienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy