FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Inwestycja w nieruchomości
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skramer
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 12:27 pm    Temat postu: Inwestycja w nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Tak ostatnio rozmawialiśmy ze znajomymi o inwestycji kasy w nieruchomość aby później ją wynajmować. Każdy do tego momentu się zgadzał. Problem zrodził się później. Zdania były podzielone odnośnie tego kto miałby zarządzać taką wynajmowaną nieruchomością. Czy sami czy lepiej komuś zlecić takie coś. A Waszym zdaniem co jest lepsze??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jolene87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 61

PostWysłany: Sro Sie 19, 2015 8:21 am    Temat postu: Re: Inwestycja w nieruchomości Odpowiedz z cytatem

skramer napisał:
Tak ostatnio rozmawialiśmy ze znajomymi o inwestycji kasy w nieruchomość aby później ją wynajmować. Każdy do tego momentu się zgadzał. Problem zrodził się później. Zdania były podzielone odnośnie tego kto miałby zarządzać taką wynajmowaną nieruchomością. Czy sami czy lepiej komuś zlecić takie coś. A Waszym zdaniem co jest lepsze??



Witam. Myślę, że warto inwestować w nieruchomości, by później wynajmować. Zwłaszcza w największych miastach rynek wynajmu kwitnie, a właściciele nieruchomości zbijają niezłe kokosy.
Co do zarządzania... hm. Ja sprzedaję mieszkanie i przy tym korzystam z pomocy biura nieruchomości Verso z Wrocławia - oni mnie wyręczają w tym całym procesie. Z tego co wiem, zajmują się także zarządzaniem nieruchomościami, może warto zwrócić się z pytaniem do fachowca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wróbelelemelek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 19, 2015 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kupujesz mieszkanie w innym mieście, znacząco oddalonym od Twojego miejsca zamieszkania, to taka pośrednicząca firma może być jedynym słusznym rozwiązaniem. Ciężko jest doglądać mieszkania na odległość. A wiadomo, że kontrolować od czasu do czasu trzeba, chociażby raz w miesiącu wpaść po czynsz i zobaczyć w jakim stanie jest mieszkanie, (tutaj akurat wolę nawet pieniądze do ręki niż przelewy - jest okazja, żeby zobaczyć co się w mieszkaniu dzieje).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunter
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 19, 2015 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie nieruchomości to w chwili obecnej najlepsze i najpewniejsze źródło inwestowania:) Jak ktoś ma parę groszy na takie mieszkanie to naprawdę warto zakupić je pod wynajem, a co do tego kto miałby tym mieszkaniem zarządzać to jeżeli jesteście na miejscu to spokojnie możecie się tym zająć, a jeżeli gdzieś za granicą to wtedy można zlecić to jakiemuś pośrednikowi i w sumie tyle:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papierowymistrz
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 13

PostWysłany: Sro Sie 19, 2015 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy, jaką nieruchomość masz na myśli, czy mieszkanie czy lokal użytkowy, czy jeszcze coś innego:-) ale w sumie, jeśli chcesz mieć spokojną głowę, to warto opiekę powierzyć jakiej fachowej firmie, która się wszystkim zajmie:-) Mój znajomy korzystał z usług tej firmy: http://www.k2assetmanagement.pl
Nie narzekał, a wręcz przeciwnie – był bardzo zadowolony i spokojny:-) Zobacz sobie ich ofertę:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wikto29
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Czw Sie 20, 2015 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, po ogromnych perturbacjach w wynajmem samemu w tej chwili już tylko i wyłącznie korzystamy z firmy. Życie jest brutalne i uczymy się na błędach :/ Pierwszy wynajem robiliśmy osobiście, sądząc, że wiadomo, po co płacić. I się zaczęło. Problemy z lokatorami, niepłacenie, w końcu z pierwszego mieszkanka pod wynajem do dziś nie odzyskaliśmy pieniędzy, a kłopoty były cały rok w trakcie gdy osobnik mieszkał. Teraz to robi firma, my tylko zarabiamy. Oddajesz prowizje, ale w zamian masz komfort.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misello
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sie 21, 2015 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już inwestujesz pieniądze w nieruchomość to najlepiej samemu nią zarządzać, lepiej żeby nie było problemu. Jak kogoś wynajmiesz musisz mu zapłacić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pią Sie 21, 2015 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie szukam odpowiedniego mieszkania. Udało mi się znaleźć kilka ciekawych ofert dzięki http://www.polnoc.pl/ Smile Mam w planach sama się zająć szukaniem ludzi i całym wynajmowaniem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Sob Kwi 25, 2020 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zawsze opłacalne, jakbym miał dużą nadwyżkę finansowa to tez bym inwestował w nieruchomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Realo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2019
Posty: 80
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Maj 03, 2020 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Tak jak pokazuje obecna sytuacja pokazuje, że nieruchomości nie zdają testu kryzysu. Tak samo było również dziesięć lat temu, więc warto zainwestować swój kapitał i powierzyć go funduszowi inwestycyjnemu, które wygeneruje nam zysk poprzez grę na wzrosty oraz spadki, dzięki czemu można wykorzystać nawet kryzys. Fundusz vienna z całą pewnością wam w tym pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nehopeemes
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Maj 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon Maj 04, 2020 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zainwestować w nowe mieszkanie. Znalazłem tę stronę https://korter.com.pl/ nowe mieszkania od dewelopera, która budzi moje zaufanie. Znalazłem mieszkanie na scenie. Chciałbym zapytać, czy ktoś tu zainwestował? Czy jesteś zadowolony z dokonanej inwestycji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 608

PostWysłany: Wto Maj 05, 2020 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie powinno być ostoją całej rodziny, bardzo dobra lokalizacja to Ursus w Warszawie, jedną z lepszych inwestycji jest tam to osiedle https://ucityresidence.pl/ to bezpieczne miejsce stworzone z myślą o rodzinach jak i singlach. Każdy znajdzie tam swoje zacisze oraz miejsce do zabawy, ogromną zaletą jest różnorodność oferowanych mieszkań, od 2 pokojowych aż po 7 pokojowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Pon Cze 01, 2020 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja w nieruchomości? A czemu nie. Można różnie do tego tematu podejść. Kupić coś na wynajem, otworzyć jakiś własny biznes, możliwości są różne. Interesujący wybór obiektów na wynajem mi udało się znaleźć na https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/obiekty , dużo tam ofert. Wiele biur nieruchomości jest właśnie w tym miejscu, to ile większy wybór od razu się robi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Wto Cze 02, 2020 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zakup nieruchomości to zawsze dobra inwestycja i warto wziąć takie rozwiązanie pod uwagę. Dlatego polecam rzucić okiem na nowe mieszkania lublin: https://diamentowewzgorze.pl/. To miasto, w którym mieszka mnóstwo studentów więc nie powinno być problemu z wynajmem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romek32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 62

PostWysłany: Wto Cze 02, 2020 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kumpel kilka dni temu mi się pochwalił że kupił sobie bardzo fajne mieszkanie z https://www.ogrodywlochy.pl .Na pewno będzie mu się tam bardzo fajnie mieszkało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy