FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak dbać o swoje zdrowie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gretta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 151

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednia dieta to podstawa:) Jeżeli planujecie jakieś zmiany w swoim życiu, przestawienie się na tryb zdrowotny to w pierwszej kolejności zmieńcie dietę. Tu mogą wam pomóc specjaliści od firmy https://www.kuźnia-zdrowia.pl którzy nie tylko dobiorą odpowiednią dietę dla waszego trybu życia, organizmu i celów jakie przed sobą stawiacie, ale zapewnią też zdrowe posiłki w postaci diety pudełkowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktywność fizyczna - to klucz do zdrowia. Tak przynajmniej mówią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuczapera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 141

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dieta i ruch sa wazne wiadomo ale podstawa to profilaktyczne badania i dbanie o siebie.. u mnie coroczna cytologia wykazala nieprawidlowosc ktora musialam skontrolowac. okazalo sie ze mam wirusa HPV wiec podjelam leczenie i stosuje zel papilocare. gdyby nie kontrolne badania nie wiedzialabym o wirusie a konsekwencje jego rozwiniecia mogly by sie dla mnie zle skonczyc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziob3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 141
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W firmie też warto dbać o zdrowie. Np. takie pakiety medyczne dla firm pozwolą pracodawcom zadbać o odpowiedni stan zdrowia swoich pracowników. A to bardzo ważne jeżeli chodzi o morale panujące w firmie.
_________________
Wspinałam się na wyżyny politycznej poprawności i dyplomacji. Szczerze tęskniłam za czasami, gdy większość problemów dawało się rozwiązać wytrzaskaniem kogoś po pysku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno dowiedziałam się o chorobie, która swoimi objawami przypomina początkowo zwykłe przeziębienie. Niestety nie wiem nic w temacie - mononukleoza sposoby leczenia . Może wy mi coś podpowiecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej rozmawiać tylko z lekarzem. Przebieg choroby może być różny u innych osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbam o swoje zdrowie jak mogę, ale teraz potrzebny mi jakiś sprawdzony i skuteczny antybiotyk w sprayu na rany albo coś podobnego bo niestety, ale miałem mały wypadek na rowerze i tak pozdzierałem ręce że szkoda gadać ciagle sie goi i boli wiecie jak przyspieszyć ten proces? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agata36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 92

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przy moich problemach z trawieniem i z wypróżnianiem to regularnie muszę trzymać dietę, a do tego jeszcze preparat intesta http://intesta.pl mi bardzo pomaga, nie mam wzdęć i zaparć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Doris2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Jestem ciężko chory i nie ukrywam, że potrzebuję porad lekarza, ale nie chcę wychodzić, żeby jeszcze raz zachorować. Co możecie mi polecić?
_________________
https://www.medcam.pl/assistance/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno nabawiłem się uczulenia, tak jak nigdy nie byłem uczulony na nic tak teraz mleko a bardziej laktoza sprawia że na całym ciele obsypuje mnie krostami i strasznie swędzi :/ macie jakieś sprawdzone sposoby?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sirser99
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Sie 03, 2019 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się zmienić nawyki żywieniowe, ponieważ bardzo lubię słodycze. Staram się je ograniczać i zamieniać słodycze na owoce. Dodatkowo troszkę więcej się ruszam i planuję chodzić na siłownię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postanowilam, ze nie tylko zatroszcze sie o swoj organizm, ale rowniez o zabezpieczenie zdrowotne.. niestety na nfz to raczej nie ma co liczyc wiec zdecydowalam sie na prywatny pakiet w https://www.medicover.pl/pakiety-medyczne/ - swietna opieka, porada telefoniczna za kazdym razem bez problemu, nie mam tez problemow z odleglymi terminami nawet do specjalistow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mychaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 202

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie zdrowie jest najważniejsze, a wydaje mi się, że nadal go nie doceniamy, nie robimy dla niego tego, co potrzeba. Latamy za pieniędzmi, za nieważnymi elementami w swoim życiu, niszcząc to zdrowie, a na starość dopiero oczy nam się otwierają. Ja też taka byłam, ale teraz walczę o siebie. Próbuję chudnąć, sprawdzam samopoczucie, jestem aktywna. Mam nadzieję, że ten suplement https://opinie-konsumentow.pl/meridia-niebezpieczny-i-szkodliwy-preparat-na-odchudzanie/ mi pomoże w redukcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety tak jest.... Dopóki nie podupadamy na zdrowiu, to wcale o siebie jakoś szczególnie nie dbamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antoska55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 87

PostWysłany: Nie Sie 18, 2019 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy też z czym macie problem:) Oczywiście jeżeli nie macie problemów ze zdrowiem to także powinniście o te zadbać odpowiednio:) Jeżeli konkretnie macie problemy ze wzrokiem to zajrzyjcie sobie na stronkę https://blikpol.pl/soczewki-kontaktowe-dobor Znajdziecie tu między innymi usługi dopasowania soczewek kontaktowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 56, 57, 58  Następny
Strona 4 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy