FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak dobrze sprawdzić samochód przed zakupem?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 6:13 pm    Temat postu: Jak dobrze sprawdzić samochód przed zakupem? Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Chciałbym zapytać Was jak sprawdzacie samochody przed zakupem? Trafiłem na fajną ofertę Kia Sportage, ale ponad 300km od mojego miejsca zamieszkania, dlatego czy da się to jakoś inaczej załatwić tzn. "na odległość"? Pozdrawiam i oczywiście z góry dziękuję za każdą pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co to w takim razie możesz pomyśleć nad sprawdzeniem również https://www.autotesto.pl/ bo ja właśnie z ich pomocą kupiłem Kia Optima i naprawdę jestem zadowolony, bo na ten moment "odpukać" nic negatywnego się z nim nią nie dzieje. Sprawdzili ją w pełni dokładnie pod każdym względem technicznym i blacharsko-lakierniczym. Do tego dostałem na koniec raport podsumowujący co jest w nim nie tak dzięki czemu udało się jeszcze trochę zbić cenę także poszło wszystko po mojej myśli Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olik46
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 17

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tym portalu http://kontenerowiec.pl/a/qqkm,pierwszy-samochod-jak-kupic-aby-nie-zalowac chłopaki dają fajnę porady na co zwrócić uwagę przed zakupem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również korzystałem z Autotesto i spełniają swoje zadanie w 100% to co zostało im zlecone w pleni zrealizowali, dzięki czemu my możemy do tej pory cieszyć się fajnym autem które nie zawodzi nas nawet na dłuższych wakacyjnych trasach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mariot
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 30 Wrz 2016
Posty: 50

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja marzę o kupnie samochodu sportowego, więc wiele razy byłem na testach, a bardziej w formie rozrywkowej w firmie Devil Cars, na przejażdżce po torze sportowym samochodem takim jak chociażby to ferrari: https://devil-cars.pl/samochody/ferrari-f430. Świetne przeżycie, można poczuć prędkość aż za dobrze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KarolOkrasek napisał:
Również korzystałem z Autotesto i spełniają swoje zadanie w 100% to co zostało im zlecone w pleni zrealizowali, dzięki czemu my możemy do tej pory cieszyć się fajnym autem które nie zawodzi nas nawet na dłuższych wakacyjnych trasach.


Muszę przyznać, że teraz zapoznałem się z ich ofertą i wygląda to bardzo obiecująco. A jak gdzieś popełnia błąd i jakaś usterka wyjdzie zaraz po zakupie to kto ponosi za to odpowiedzialność, czy są to tylko wskazówki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 6:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie najlepsze jest to, że zlecając im taką usługę mamy pewność co do tego kto ponosi odpowiedzialność za niedopatrzenia które powinny, a nie znalazły się w raporcie. Dlatego wydaje mi się, że jednak lepiej jest zapłacić trochę więcej ale jednak mieć pewność że kupujemy zdrowe auto w fajnej cenie, niż później żałować i odstawiać go co chwilę do mechanika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze, to ja kupowałam w salonie, u nas w Częstochowie - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ I mam pewność że auto jest dobre, ze sprawdzonego źródła i nikt przy nim nie kombinował Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 415

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co innego, kiedy kupujesz starszy samochód do odrestaurowania. w takim przypadku po prostu musisz go oddać do specjalistów, takich jak ALDA Motorsport. Pracują tam specjaliście od renowacji takich samochodów jak Ferrari czy Porsche. Jeśli takie samochody Was interesują, to powinniście sobie zapamiętać tę nazwę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybrać się z samochodem do stacji kontroli pojazdów. Jeżeli mieszkacie w okolicach Gliwic to polecam wam wybrać się do http://www.motozeg.pl/ Oni na pewno będą wiedzieli czy z waszym samochodem jest wszystko w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najepiej zlecić to pewnym fachowcom, zapłacisz więcej ale za to masz pewność
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Comfo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Kwi 2019
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz umówić się tak ze sprzedawcą, że pokaże Ci ważny przegląd samochodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Sro Maj 01, 2019 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jak wybierzesz się do autoryzowanego serwisu który dokładnie sprawdzi auto. Lepiej trochę więcej wydać ale za to mieć naprawdę dokładne informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy