FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak elegancko nakryć stół?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Wto Lip 08, 2014 8:24 pm    Temat postu: Jak elegancko nakryć stół? Odpowiedz z cytatem

Macie w domu takie zestawy akcesoriów, które pozwalają na udekorowanie stołu na szczególne okazje?
Ja nie mam nawet porządnego obrusa, ale chciałabym skompletować taki zestaw, który pozwoli mi na tworzenie eleganckich nakryć.
Podpowiedzcie, gdzie szukać inspiracji i przede wszystkim, jakie elementy stanowią podstawę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno musisz mieć jakieś praktyczne i eleganckie obrusy oraz serwetki, ale ja uważam, że nie mniej istotna jest sama zastawa oraz sztućce.
Warto zainwestować w takie, które będą wpisywać się w dowolną stylizację, jaką będziemy chciały stworzyć na stole.
Fajne widziałam w Witeksie.
Tu można zobaczyć: http://witeks.pl/sztucce - na przykład te z kolorowymi rączkami będą fajnie wyglądać w nowoczesnych koncepcjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie zawsze jest elegancki obrus, a na nim kwiaty i czasem ozdobne figurki. Jeżeli podawane jest jedzenie, dbam o to, by nie zabrakło serwetek na które kładę sztućce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lloyd.koelpin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastawa stołowa towarzyszy nam niemalże codziennie. W odpowiednich naczyniach podajemy zupę, serwujemy drugie danie i raczymy gości deserem. W naszych domach bez wątpienia powinno znaleźć się miejsce na elegancki serwis obiadowy, który umożliwi podawanie codziennych obiadów, ale i świątecznych posiłków w eleganckim stylu.
_________________
serwisy obiadowe na 18 osób
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alisha05
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Brześć Kujawski

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie podobają mi się różne style.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1172

PostWysłany: Nie Mar 07, 2021 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba zadbać o zakup odpowiedniej zastawy stołowej. Warto zakupić komplet, aby wszystkie jego elementy do siebie pasowały. Na przykład taki komplet zastawy obiadowej: https://nettrading.pl/komplety-obiadowe/komplet-obiadowy-carine-neo-b-w-luminarc-18-elementowy .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
treva62
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Mar 2021
Posty: 1
Skąd: Szamotuły

PostWysłany: Czw Mar 11, 2021 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealną wysokość blatów oraz stolików zapewniają niezawodne podstawy do stołów. Podstawy do stołów wykonane są ze stali nierdzewnej, polerowanej oraz chromowanej. Wybierając podstawy do stołu, warto określić pożądany jego kształt i rozmiar.
_________________
podstawa do stołu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vipdama
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 21 Gru 2022
Posty: 35
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Lis 24, 2023 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eleganckie nakrycie stołu to sztuka, która dodaje uroku każdej okazji. Ja zaczynam od doboru obrusa, który jest bazą całej aranżacji, następnie dobieram odpowiednie serwetki, talerze i sztućce. Dodatki jak świeczniki czy drobne dekoracje kwiatowe też mają swoje miejsce. Ważne jest, aby wszystko do siebie pasowało i tworzyło spójną całość. Ostatnio znalazłam stronę https://dehome.pl/ która oferuje piękne tekstylia stołowe, jak obrusy czy bieżniki. Może to być dobre miejsce do znalezienia inspiracji i elementów, które uzupełnią wasz stół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Benek78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 96

PostWysłany: Wto Gru 12, 2023 7:14 am    Temat postu: Świąteczne sztućce Odpowiedz z cytatem

Eleganckie nakrycie stołu ma duże znaczenie, aby podkreślić atmosferę specjalnej, wspólnej chwili. I tutaj kluczową rolę w pełnym komplecie odgrywają sztućce! Podobnie jak dobre wino podkreśla smak dania, tak odpowiednio dobrane sztućce czarne sztućce 18/10 amefa metropole pvd dla 6 osób podkreślają atmosferę całego wydarzenia. Istnieją różne style i wzory sztućców, ale trzeba przyznać, że odpowiednie dobrane stanowią wyjątkowe nakrycie stołu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rice.ora
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 15, 2023 5:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup jakiś ładny obrus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy