FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak leczyć hemoroidy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2016 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś hemoroidy to może i był problem ale teraz jest tyle leków i możliwości leczenia i czopkami i maściami i chirurgicznie. Jedno jest pewne, lepiej zapobiegać niż leczyć, ja się pilnowałam przed zaparciami, w razie potrzeby stosowałam dicopeg 10g i na szczęście mnie to ominęło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
koska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 83

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekarz określi najlepszy sposób leczenia, dla niektórych to będzie tylko zabieg. U innych sprawdzi się leczenie zachowawcze. Sama leczyłam hemoroidy u dr Wiączek w warszawskim szpitalu św. Elżbiety, najlepsza placówka proktologiczna w województwie, spoza niego także pacjenci przyjeżdżali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2017 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się cieszę, że uniknęłam zabiegu. Wyleczyłam się praktycznie sama za pomocą środków na hemoroidy dostępnych w aptece i szczególnej dbałości o jelita, stosowaniu dicopegu 10g na zaparcia i bogatoresztowej diety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kopto
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Kwi 2017
Posty: 4

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2017 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest sporo maści, które naprawdę pomagają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tenkeryn
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Kwi 2017
Posty: 4

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2017 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto z tą dolegliwością udać się do lekarza, on powinien coś przepisać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marutek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Kwi 2017
Posty: 15

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam problem z hemoroidami I mysle ze to moze byc dziedziczne bo moja mama tez je ma w oststanim czasie bardzo mi one dokuczają. wydaje mi sie, że pojawiły się przez siedzący tryb życia i częste zaparcia. kupiłam dicopeg 10g, by nie mieć z nimi problemu, ale nie wiem jak wyleczyć żylaki odbytu. Macie jakieś sprawdzone sposoby?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam, że jest to poważne schorzenie i nieleczone, może skutkować poważnymi konsekwencjami. Dlatego warto to obgadać z lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ProjektantkaMody
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hemoroidy to bardzo męcząca dolegliwość... Ja mimo leczenia dalej na to cierpię. Ale bardzo pomagają mi rady, które znalazłam na http://www.vert-med.pl/wstydliwe-przypadlosci/ Smile i jakoś da się żyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech te hemoroidy... Straszna rzecz Sad Bardzo cierpiałam przez nie, kiedy byłam w ciąży. Na szczęście mąż bardzo chciał mi pomóc i znalazł na http://wolniodbolu.pl/leczenie-hemoroidow-w-ciazy/ świetny, fachowy artykuł, który przybliżył mi leczenie tej przypadłości. Znalazłam tam też wiele rad, które przyczyniły się do zniknięcia hemoroidów! Gdyby nie to, to nie wiem, co bym zrobiła Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kreweta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 66
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maść z kasztanowca. A metoda dość hardkorowa, ale skuteczna, to przez miesiąc robić codziennie lewatywę z litra swojego moczu. Jak ręką odjął.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 108

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz dobrego lekarza to sprawdź tutaj leczenie hemoroidów Legnica http://proctomed.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
termia33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 67

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że warto podejść do apteki i poradzić się farmaceuty. Zobacz apteki na KtoMaLek.pl, która jest aktualnie otwarta w najbliższej okolicy i podjedź sobie. Pracownicy apteki najlepiej będą wiedzieć, co jest naprawdę skuteczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja hemoroidów sie dorobiłam jak mialam zle dobraną diete i częste zaparcia. Wtedy pomogły mi nasiadówki z kory dębu i okłady z torebek z herbaty.. Teraz mam odwrotny problem bo mam często biegunki a to zaś wpływa na odwodnienie... Ostatnio kupiłam tabletki tesectan http://tasectan.pl/ polecane przez koleżanke i na szczescie dają radę.. ale chyba najwyzsza pora wybrac sie do lekarza i zbadac moje jelita bo to nie jest normalne ze ciagle mam jakis problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 183

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 7:43 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Najlepszym sposobem pozbycia się hemoroidów jest pójście do proktologa, który fachowo się tym zajmie. Ja poszłam za późno i niestety ale tylko zabieg usunięcia mnie ratował. Nie miałam wyboru tak więc zgodziłam się na niego a wykonywała go u mnie kadra Pani docent Kołodziejczak z warszawskiego ośrodka proktologii w szpitalu św.Elżbiety o, którym wcześniej wspominała w swoim poście @kostka. Mój przypadek był niemalże beznadziejny bo miałam już hemoroidy IV stopnia ale wszystko poszło zgodnie z planem i dzięki operacji oraz dobrze przeprowadzonej rekonwalescencji problem znikł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekarz, zabieg i po sprawie. Żadne tam maści nie pomogą. Siostra miała zabieg metoda Hemoron w katowickim Mekmed http://mekmed.pl/ To najmniej inwazyjna metoda, u niej się sprawdziła, ale to już lekarz musi zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy