FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak malować się do pracy w budowlance (biuro)?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marta30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 06, 2015 6:07 pm    Temat postu: Jak malować się do pracy w budowlance (biuro)? Odpowiedz z cytatem

Jak malować się do pracy w budowlance (biuro)?
Koleżanka zastanawia się czy mocniejszy makijaż nie będzie głupkowaty, gdy do biura w większości przychodzą klienci umorusani?
Z drugiej strony dopasowywać się do nich wyglądem to chyba byłaby przesada...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Paź 07, 2015 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co.. ja myślę, że jak mężczyźni cały dzień w budowie pracują, to jak wejdą do biura i zobaczą ładnie zrobioną kobietę, to wręcz im będzie przyjemnie, bo to jednak jakaś odmiana:)
Rób makijaż wyrazisty, ale nie krzykliwy, w końcu nie chcesz nikogo przerazićSmile Wykorzystaj profesjonalne akcesoria jak choćby pędzle Hakuro (polska firma) - http://puderek.com.pl/25_hakuro , do tego beżowe, brązowe cienie do powiek, róż, szminka, tusz do rzęs.

Tak klasycznie, ładnie, ale bez przeginania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karrrola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 142

PostWysłany: Sro Lis 16, 2016 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że normalnie, tak jak do każdej innej pracy.
Nie jakoś przesadnie i wyzywająco. Po prostu tak, żeby delikatnie podkreślić urodę i ewentualnie zamaskować jakieś niedoskonałości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monika78
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 11 Wrz 2016
Posty: 18

PostWysłany: Sro Lis 16, 2016 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak - makijaż do biura w większości przypadków jest bardzo zbliżony. Podkład, żeby wyrównać cerę. Tusz na rzęsach, czasem delikatna kreska eye-linerem i szminka w neutralnym kolorze.
Przy takim minimum makijażu warto też zadbać o konturowanie twarzy, np. przy użyciu korektora: http://www.amfora.pl/wiadomosc/jaki-korektor-do-modelowania-twarzy-wybrac-ktory-najlepszy/3158/ . Odpowiednio wykonane modelowanie może zastąpić cały zestaw kosmetyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
khardok
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 16, 2016 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

delikatny makijaż wg mnie będzie wystarczający, to jest praca, a nie randka, więc nie ma co przesadzać Wink
_________________
blog ślubny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pauliś
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 171

PostWysłany: Czw Lis 17, 2016 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że skromny makijaż sprawdzi się wszędzie. No może z wyjątkiem balu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiolka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 122

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie na temat makijażu permanentnego? Postanowiłam sobie zrobić brwi na dobry początek w http://klinikaurody.info/pl/ ale zastanawiam się też nad innymi partiami twarzy. To wygoda, ale też moim zdaniem bardzo estetycznie to wygląda i można zrobić taki bardzo naturalny. Jedyne czego się obawiam to tego jak moja skóra na coś takiego zareaguje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz delikatnie podkreślić swoją urodę. Ja na przykład na co dzień również nie mogę nosić za bardzo wyzywającego makijażu, dlatego rano nakładam tylko podkład, pudruję się, do tego matowa pomadka i do czasu do czasu także zakładam sztuczne rzęsy, żeby podkreślić nieco oczy. Wiem, że sporo osób boi się zakładania, jednak zapewniam, że to kwestia wprawy, a spokojnie można je kupić w drogeriach internetowych, jak ta https://puderek.com.pl/ i nie trzeba wtedy biegać po okolicznych sklepach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 8:04 am    Temat postu: Makijaż Odpowiedz z cytatem

Tak jak koleżanki, uważam że nawet pracując w biurze w sektorze budowlanym, można ładnie wyglądać. Nie należy jednak przesadzać z makijażem, według mnie najlepszy to taki, który ukryje niedoskonałości skóry i podkreśli twoje walory. Jeśli mogę coś ze swojej strony podpowiedzieć, to warto stosować podkłady rozświetlające, chociażby taki od Lirene - https://lirene.pl/produkty/makijaz/fluid-rozswietlajacy/. Ja stosuję go regularnie i jestem bardzo zadowolona. Nie dość, że kryje niedoskonałości, to jeszcze nadaje cerze wygląd pełen blasku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ezuva
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Sie 2017
Posty: 2

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej nie maluj się wcale Wink Przesadzacie kobietki kochane z tym makijażem, niedługo nie bedziecie mogły spać bez niego Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pauliś
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 171

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłabym na delikatny makijaż taki jak do biura.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO nie koniecznie musisz się mocno malowac. Koleżanka wyżej moze mieć racje. czasami wystarczy delikatny makijaż a i tak dobrze bedziesz wygladac. Moze rozświetlacz od lovely https://puderek.com.pl/rozswietlacze/4849-lovely-gold-highlighter-rozswietlacz.html też na koniec fanie podkreśli elementy makijażu. Lepiej bedziesz wygladać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że to wszystko zależy od Twoich chęci oraz oczekiwań względem makijażu. W końcu są osoby, którym wystarczy jedynie tusz do rzęs, a są również takie które muszę mieć na twarzy dużo produktów zaczynając od bazy, a kończąc na dobrze utrwalającym podrze Very Happy Także musisz znaleźć taką równowagę dla siebie Smile Z własnego doświadczenia polecam Ci zacząć od produktów z niższej półki cenowej, ale nadal dobrych jakościowo. Na pewno warto zaopatrywać się w nie przez internet ponieważ w zdecydowanej większości przypadków po prostu w ten sposób można sporo zaoszczędzić Wink Ja bardzo lubię wykonywać makijaż i przywiązuję do niego sporą wagę. Na chwilę obecną zdecydowanie mogę polecić kosmetyki od marki Max Factor. Mają spory wybór wariantów, więc myślę, że z łatwością znajdziesz u nich coś dla siebie. Ja zamawiam je najczęściej przez stronę: https://www.ezebra.pl/pl/producers/max-factor-1317977943.html To jedna z moich ulubionych drogerii internetowych. Zawsze znajdę tam swoje ulubione produkty i nigdy jeszcze nie napotkałam problemów z ich dostępnością. Zamówienia zawsze docierają do mnie błyskawicznie, więc tutaj kolejny plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
osika30
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 27

PostWysłany: Pon Lis 27, 2023 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie musisz robić sobie jakiegoś dużego makeupu Smile wg mnie mniej znaczy lepiej, ale też ja nie wyjdę z domu bez konturowania Smile Nie chodzi o konturowanie w stylu Kim Kardashian Wink Ale jednak podkreślić policzki czy wysuklić twarz - to jest wg mnie must have. Mam świetną paletkę do tego: Wonder Match z Eveline. Nią się bardzo łatwo pracuje i nie zrobisz sobie nią krzywdy.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy