FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak się mieszka we Wrocławiu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zyciepieknejest
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 11:19 am    Temat postu: Jak się mieszka we Wrocławiu? Odpowiedz z cytatem

Witam:) zastanawiamy się z małżonką nad przeprowadzką do innego miasta i tak myślimy nad Wrocławiem, ale zanim się tam przeprowadzimy chcielibyśmy poznać trochę życia właśnie w tym mieście w kwestii cen żywności, dojazdów, komunikacji miejskiej czy cen mieszkań.. Może ktoś z Was ma doświadczenia z tym miastem? Niedługo będziemy mieli urlop i chcielibyśmy tam pomieszkać trochę i poczuć klimat tego miasta. W związku z tym może znacie jakieś tanie noclegi we Wrocławiu ? Niekoniecznie w centrum:) chcielibyśmy przetestować to miasto Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bezVAT
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam we Wrocławiu od 5 lat i jestem zadowolony Smile Polecam, jest pięknie. Niestety minusem są na pewno ceny mieszkań i wynajmowanych i tych na sprzedaż, ale czasami trafi się jakaś "perełka". Co do cena to w tych wszystkich Biedronkach, Lidlach, Tesco itp. ceny są raczej takie sam? w małych sklepikach i bazar nie jest jakoś super drogo - zależy wszystko od miejsca. Bilety na tramwaj/autobus 3zł. Przyjedź na parę dni, to sam zobaczysz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czarekbibi
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 11

PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazdroszczę ewentualnej przeprowadzki do Wrocławia Smile Uwielbiam to miasto. Co roku jeżdżę tam z żoną na kilka dni albo romantyczny weekend i zawsze jesteśmy zachwyceni pobytem. I z tego co się zorientowałem, ceny jakoś znacznie nie różnią się od innych miast, nie są wygórowane. Jeśli chodzi o noclegi we Wrocławiu, to zależy od tego jaka cena was interesuje, ja zwykle zatrzymuję się w lepszym hotelu w centrum.

Ostatnio zmieniony przez czarekbibi dnia Pon Mar 23, 2015 3:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amandagrze
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam we Wrocławiu trzy lata. Bardzo fajne i ładne miasto. Zawsze jest co robić Wink
_________________
reprezentowanie firm przed organami celnymi - intrastat warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
glosnyJAA
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również mieszkam we Wrocławiu i trafiłem tam, kiedy szukałem pracy. Jak do tej pory, super mi się tam mieszka. Bardzo ładne i przyjemne miasto. Zawsze jest co robić i gdzie pójść. Nie ma mowy o nudnych wieczorach czy weekendach Smile Zupełnie inaczej niż w małym mieście, w którym mieszkałem do tej pory. Nie żałuję przeprowadzki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
poorOK
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakochacie się we Wrocławiu, nie ma lepszego miasta w Polsce Smile Ludzie pomocni, sympatyczni, jedynie mieszkania dość drogie, ale tak to bywa w większych miastach. Zawsze możecie wynajac pokój u jakiejs rodziny, pelno jest tego typu ogloszen. skoro niekoniecznie chcecie mieszkac w centrum. ludzie w domkach jednorodzinnych oferuja zwykle pokoje na kilka dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aligru
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 245

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrocław jest super. Ładne miasto, przyjaźni ludzie, duże perspektywy, dużo atrakcji takich jak https://hydropolis.pl/, sporo mieszkań do kupienia, rozwijająca się komunikacja. Naprawdę, fajne miejsce do życia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zella56
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Perzów

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W centrum jest strasznie głośno i tłoczno, nie polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy