FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak się odchudzić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zastanawiam się nad zakupem jakiegoś suplementu. Czytam na tej stronie o suplemencie Burneo i wszystko brzmi naprawdę kusząco. Czy ktoś z Was go stosuje? No i jak efekty? Były w ogóle jakieś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
aniamus
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 38

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zamiast suplementów warto po prostu zacząć zdrowo, dietetycznie jeść - co najważniejsze regularnie. W ten sposób można naprawdę schudnąć, bez szkody dla swojego organizmu. Pomocny może być catering dietetyczny, inaczej dieta pudełkowa lub dieta z dostawą Warszawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że jest wiele różnych rad, ale prawda jest taka, że musicie robić dwie rzeczy, aby odchudzanie miało pozytywny skutek

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 6:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 415

PostWysłany: Pon Sie 07, 2017 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że bez porzucenia złych nawyków żywieniowych i bez regularnego ruchu się nie obejdzie. Trzeba dużo i intensywnie ćwiczyć. Ja swoje treningi wspomogłem elektrostymulatorem, który znalazłem na stronie http://elektrostymulatory.net/elektrostymulacja/ . Muszę przyznać, ze przynosi to efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim dużo ruchu i to regularnego, nie od wielkiego święta. Ja biegam i powiem szczerze ze już sporo jest mnie mniej. Ostatnio przy okazji zakupów dla dzieci ze strony http://kamizelkaodblaskowa.com.pl/zawieszki-odblaskowe/ kupiłam sobie kilka gadżetów. Będę teraz widoczna już z daleka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bielicka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez się boje suplementów I ich nie używam bo moja przyjaciółka miała przez takie poważne problem z jelitami,myślała ze to najszybsza droga na skróty do schudnięcia ale niestety zamiast obietnicy schudnięcia miała straszne zaparcia
_________________
artykuły biurowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łosica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 80

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadne suplementy nam nic nie pomogą, gdy nie mamy motywacji, systematyczności działania, uporu dążenia do wyznaczonego celu. Pewnie większość z nas nie raz próbowała schudnąć, stosowała to suplementy, to jakieś smarowidła na utratę centymetrów tu i ówdzie. A po kolejnych tygodniach bez widocznego rezultatu odpuszczała. No niestety, nic samo się nie zrobi i zarówno musimy się postarać odpowiednio zmotywować, dobrać zdrową dietę i wprowadzić więcej ruchu w swój plan dnia. Jak osiągnąć sukces? Czasem wystarczy zaczerpnąć inspiracji. Jacek Wiśniowski idealnie przedstawia różne aspekty motywacji na swoim blogu, zanim więc podejmiemy kolejne nieskuteczne działania, warto się zapoznać z przedstawionymi filmikami, by dokładnie wiedzieć jak postępować, by nasze działania odniosły pełny sukces.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hiruko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Wrz 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od tego jaka jest przyczyna otyłości. Czasem za otyłością stoją inne, ukryte powody. Przykładem mogą być np. nerwice, albo narastająca depresja i stany depresyjne. Warto się zastanowić, czy w naszym przypadku nie jest podobnie. Polecam odwiedzić stronę http://www.pharmacon.waw.pl/ żeby dowiedzieć się czegoś, o naszym zdrowiu psychicznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mermagda0
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2017
Posty: 90

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie sie to nie jest latwa sprawa niestety. Czasami warto skorzystac z pomocy profesjonalistów Smile Znajoma korzystała z pomocy https://www.kuźnia-zdrowia.pl. Ich usługi to catering dietetyczny, konsultacje z trenerami i treningi personalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JasmineMasters
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Wrz 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zdania, że tabletki to kiepski wybór. Ja jestem fanką masaży wyszczuplających, lubię raz na jakiś czas wybrać się do dobrego SPA i oddać się w fachowe ręce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie udalo sie dopiero z dieta od https://dietqueen.pl/dietetyk/ dietetyka Smile zaczelam 9ego lutego i do dzis udalo sie stracic juz 25 kilo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yarkol
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 12 Wrz 2017
Posty: 10

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie ostatnio zainteresował temat Aspartam a odchudzanie bo jak sie okazuje ten cukier, ktory nazywany jest aspartanem jest w wielu produktach i w opinii wielu ludzi jest rakotworczy zgadzacie sie z tym czy niekoniecznie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o zniżkach na siłownię i fitness z https://pakietyoksystem.pl/? Ja pierwszy raz się z tym spotkałam w pracy, kiedy szefostwo nam zaproponowało pakiet zniżek za dobre wyniki w pracy. To jest naprawdę świetna opcja, można sobie dzięki temu wybrać jakie się chce zajęcia sportowe i płacić za to o wiele mniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KatyaZamo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, trzeba zmienić swoje nawyki żywieniowe. Słyszałam, że jedzenie 5 razy dziennie co 3 godziny powoduje przyśpieszenie metabolizmu. Muszę sobie wyrobić takie nawyki żywieniowe bo nie jem regularnie o tych samych porach.
_________________
http://rachunkowetczew.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio odkryłam coś takiego jak wczasy zdrowotne gdzie nie tylko zrzucimy zbędne kilo i oduczymy się złych nawyków żywieniowych ale również można skorzystać tam z różnych pomocnych zabiegów na ciało. Według mnie to przyjemna a zarazem skuteczna metoda na odchudzanie i zdrowe odzywianie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 11 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy