FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak urządzić nowoczesne mieszkanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mania97
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 126

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w życiu każdej osoby przychodzi taki czas kiedy pragnie się ona ustatkować. Niektórzy marzą o zakupie mieszkania, a niektórzy o wybudowaniu domu. To kwestia bardzo indywidualna. Ja chciałam zakupić mieszkanie, dlatego przeglądam w tym celu darmowe ogłoszenia nieruchomości Wiem, że proces poszukiwania takiego mieszkania trochę trwa, dlatego zaczęłam już teraz. Szukam czegoś niedużego, ale własnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Aune
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lut 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele pozytywnych emocji można uzyskać, sprawiając, że dom jest przytulny. Piękne i wysokiej jakości dekory mają wysoką cenę. Jeśli brakuje Ci pewnej sumy pieniędzy, możesz wziąć mikropożyczkę https://pengero.no/ Odwiedź stronę i wybierz to, co najbardziej Ci odpowiada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam przez dłuższy czas miałem problem z samodzielnym wykończeniem wnętrza. Za mało czasu a za dużo nerwów. Dlatego skorzystałem z usług profesjonalnej firmy projektowo-wykończeniowej. Zagwarantowali mi pełne wsparcie i szeroki zakres działania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie możliwości jest dużo. I owszem można skorzystać z projektanta wnętrz, ale nie trzeba. Inspiracji w Internecie jest bardzo dużo. Z reszta można też odnowić meble kuchenne i uchwyty do szafek kuchennych mogą nadać im nowoczesności. Wystarczy trochę kreatywności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto wstawić rolety okienne, które ostatnimi czasy cieszą się niezmierną popularnością. Również i my poszliśmy w tym kierunku a rolety kupiliśmy prosto z oferty warszawskiego Mobi https://www.roletymobi.pl/ . Rolety prezentują się wyśmienicie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkel12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 60

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnym pomysłem są okna ovlo. Są bardzo porządnie wykonane i wyglądają bardzo ładnie. Można je kupić w jednym ze śląskich sklepów - okna śląsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kuchni można tu https://www.sklep.alejakwiatowa.pl/977-pudelka-na-herbaty-herbaciarki znaleźć ładne pudełka na herbatę. To nie tylko praktyczne pojemniki, ale także ładna ozdoba do nowoczesnej kuchni. Jakie dodatki wybieracie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesne mieszkanie musi mieć nowoczesne meble, polecam wam sprawdzić stronę https://www.gama-sklep.com.pl/Porady/show/tanie-meble-do-salonu-247 na której znajdziecie nowoczesne meble do salonu. Są solidne, wykonane z wysokiej jakości materiałów. I mają je w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kamilf723
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 11 Mar 2019
Posty: 28

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 6:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcemy mieć nowoczesność to warto zainwestować w firmę która wykona dla nas meble, takie jakie sobie zażyczymy. Polecam firmę Ad-Styl meble grudziądz, która stworzy dla nas projekt i wykona meble bardzo dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przytulne wnętrze trzeba tworzyć w pomysłem. Sądze, że zdjęcia bliskich na ścianie sprzwiają, że pokój jest przyjemniejszy. Można je fajnie oprawić w takie ramy http://galeriaram.pl/ , będzie to miło i ciekawie wyglądao
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkel12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 60

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do nowoczesnego domu pasują idealnie schody dywanowe. Nic tak dobrze nie współgra z nowoczesnym wnętrzem jak właśnie schody dywanowe. Minimalistyczne i bezpieczne. Z dodatkiem jakiejś szklanej balustrady wyglądają przepięknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniat1990@wp.pl
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam foto obrazy na płótnie. Pasują niemal do wszystkiego, można tam wstawić własne zdjęcie, można też wybrać interesujący nas rozmiar. Tania rzecz, a sprawia, że pokój z pustą ścianą robi się przytulny Wink
Osobiście zamawiałam z www.wydrukinasztuki.pl i mogę z czystym sumieniem każdemu polecić. Cena, jakość i czas realizacji. Wszystko super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 373

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, ze od jakiegos czasu praktycznie kupuje wszystko w internecie. Nie ma sie co oszukiwać, jest duzo szybciej i wygodniej. Kumpel męża zamawia nawet materiały budowlane online https://budujmy.eu/ Także rewelacja. My z mężem na wiosne chcemy tapetowac pokoje od dzieci, z pewnoscia skorzystamy także z tego sklepu. Nie ma to jak dostać wszystkie materialy do domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ModernoMeble
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 7:46 pm    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Nowoczesny salon wymaga nowoczesnego i eleganckiego kompletu wypoczynkowego zapraszamy do nas na Moderno Meble oferujemy szeroki wybór narożników, sof, foteli i podnóżków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jannn5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 313

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś miłośnikiem aranżacji wnętrz, która łączy niezwykły urok starych mebli, finezyjnych subtelnych przetarć i starannie dobranych dodatków w stylu shabby chic, koniecznie musisz sprawdzić ofertę artykułów dekoracyjnych oraz usług proponowanych przez http://stylowachata.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 56, 57, 58  Następny
Strona 14 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy