FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak wam idzie oszczędzanie prądu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2015 11:02 pm    Temat postu: Jak wam idzie oszczędzanie prądu? Odpowiedz z cytatem

Zwracacie uwagę na coś takiego?
Zastanawiam się na ile pilnujecie gaszenia świateł i wyłączania wszystkiego z sieci.
Ostatnio nawet trafiłam na taki kalkulator zużycia prądu.
Fajna rzecz, jak ktoś się wkręci w takie oszczęniejsze nawyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Sebastian
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Wrz 2015
Posty: 5

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2015 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już od tamtego roku zacząłem zwracać na takie oszczędności uwagę i muszę napisać, że ziarnko do ziarnka i... oszczędności są i to nawet spore – po 100 zł na rachunku, to chyba nieźle, prawda? Wymieniłem wszystkie żarówki w domu na ledowe, akurat zepsuł się telewizor więc kupiłem już też ledowy, z minimalnym zużyciem energii, wyłączałem wszystkie ładowarki do telefonów, laptopów i tabletów i to w sumie wystarczyło. Z marzeń to została jeszcze wymiana lodówki na energooszczędną, pralki i odkurzacza, ale to systematycznie i po kolei:-)
_________________
Nie możemy kierować wiatrem, ale możemy zmienić ustawienie żagli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ETintok
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2015 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sobie założyłem w pokoju gdzie mam sprzęt komputerowy czy też Playstation watomierz patrze ile mi co zjada na dodatek wszystko wyłączam na noc albo jak nie gram bo te diody same zjadają. Wszystkie żarówki w tym roku udało mi się wymienić na ledowe trochę to kosztowało pieniędzy mam nadzieje że w miarę mi się zwróci wszystko. Na klatce schodowej mam czasowe gaszenie świateł więc włączasz przejdziesz i jak zapomnisz samo się wyłączy. Duzo czytam jak oszczędzać na prądzie jest naprawdę wiele metod tak że polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy