FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak wybrać dewelopera?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Czw Maj 22, 2014 3:26 pm    Temat postu: Jak wybrać dewelopera? Odpowiedz z cytatem

Czym kierować się przy wyborze oferty danego dewelopera? Zgaduję, że liczy się nie tylko to, czy podoba nam się mieszkanie, ale też uczciwość i historia danej firmy.
Same ogłoszenia oglądałam tu: TargiMieszkaniowe.net i widać, że konkurencja jest niemała, co też wymusza nie tylko lepsze ceny, ale też dokładanie starań do jakości mieszkań.
Co można zrobić jeśli w mieszkaniu są jakieś niedoróbki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kantre
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 75

PostWysłany: Sro Maj 28, 2014 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze zacznij czytać, jeśli znajduje się w sieci jakikolwiek artykuł odnośnie tego, że developer kogoś okradł oszukał etc... odpuść sobie, bo to tylko niepotrzebne kłopoty będą nic innego. Oczywiście to moje zdanie. Ostatnio dość dobrą pozycję na tym rynku ma Partner Capital dokładnych szczegółów jego oferty Ci nie przytoczę natomiast zbiera dość dobre recenzje. Więc to już coś znaczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaromir_x
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 1

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2014 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry deweloper musi być sprawdzony i mieć stabilna pozycje na rynku. Poproś o przedstawienie sprawozdania finansowego z ostatnich lat, czasami znajdziesz to na stronie www. Aha i nie warto opierać się przy wyborze tylko na obrazkach tego jak budynek ma wyglądac, bo może być różnie. najlepiej obejrzeć gotowe realizacje dewelopera. Ja długo się zastanawiałem, analizowałem za i przeciw, bo firm jest naprawdę sporo ale w końcu wybór padł na firmę Fadesa. Jestem z Wrocławia ale mają tez siedzibę w Warszawie. Nie żałuję wyboru, wszystko było na tip top.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inkom
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 10
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2014 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wcześniejsze rozpoznanie rynku deweloperskiego to kwestia, jaką każdy powinien przeprowadzić. Nie jest trudno zasięgnąć konkretnej opinii w Internecie, czy też znaleźć gotowych komentarzy. Opinię możemy również wyrobić kontaktując się z aktualnymi lub byłymi mieszkańcami danych inwestycji. Niestety, najlepsza, atrakcyjna cena to nie wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klara
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 10

PostWysłany: Nie Sty 25, 2015 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też rzetelnie sprawdzałam informacje o deweloperach, gdy szukałam mieszkania w Łodzi. Najpierw przejrzałam fora internetowe i szukałam opinii obcych ludzi, a potem zupełnie niechcący dowiedziałam się, że jedna z moich koleżanek (jeszcze z liceum) Wink kupiła mieszkanie od dewelopera, którego mieszkanie bardzo mi się podobało Wink. Umówiłam się z nią na kawę, więc była okazja pogadać o starych, szkolnych czasach, no i o mieszkaniu oczywiście. Taka obiektywna ocena pozwoliła mi podjąć decyzję i już niedługo wprowadzę się do nowego mieszkania w centrum miasta. W końcu zdecydowałam się na Ilumino. Gdyby ktoś z Państwa był zainteresowany zakupem mieszkania w pobliżu Dworca Fabrycznego w Łodzi, to są jeszcze wolne lokale Wink. Wizualizację bloku można zobaczyć w Internecie na stronie http://ilumino.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rena
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 56

PostWysłany: Wto Lut 03, 2015 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno historię warto poczytać, im dłużej na rynku tym lepiej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy