FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak zaprojektować idealną garderobę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Wto Sie 25, 2020 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skompletowanie odpowiedniej garderoby rzeczywiście jest nie lada wyzwaniem. W mojej opinii trzeba to po prostu dobrze przemyśleć i wypisać co konkretnie potrzebujemy. Ja nawet zdecydowałem, że zaczerpnę inspiracji z internetu i natrafiłem na naprawdę fajny, konkretny wpis właśnie z tej kategorii. Mowa o tym artykule: https://blog.provident.pl/jak-skompletowac-wymarzona-garderobe/ Znajdziecie tam wypisane i podzielone na sekcje konkretne porady, które pomogą Wam skompletować idealną, przemyślaną garderobę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
misia1994
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Sie 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 26, 2020 1:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem o tym wcześniej. Ponoć jest to profesjonalna ekipa.
_________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Sro Sty 13, 2021 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas super się sprawdziła przy budowie garderoby firma Valentin z Międzyrzecza https://www.valentin.com.pl/oferta/nietypowe-zabudowy Specjalizują się w wykonywaniu mebli na zamówienie, w tym właśnie garderób, szaf, mebli kuchennych czy łazienkowych. My korzystaliśmy z ich usług przy wszystkich tych meblach i jesteśmy w pełni zadowoleni, super sprawnie i szybko się uwinęli a meble są funkcjonalne, dobrze zaprojektowane i wykonane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Sty 16, 2021 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam sprawdzoną firmę z branży projektowanie wnetrz Warszawa, która zaprojektuje mi garderobę i inne pomieszczenia. Czy możecie polecić jakieś firmy? Jak na razie znalazłam w Internecie pogotowie wnętrzarskie, czy znacie? https://www.pogotowiewnetrzarskie.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pascale25
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 16, 2021 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto mieć osobną przestrzeń, kluczowe jest też tam rozmieszczenie regałów i półek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maryskanik
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 12

PostWysłany: Sro Sty 20, 2021 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale Wam zazdroszczę, też marzę o swojej garderobie!
___________
pani szuka pana warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417

PostWysłany: Czw Sty 21, 2021 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to wam powiem, ze takie https://www.brw.pl/szafy/przedpokoj/ też dobrze wyglądają w salonie i może warto w coś takiego się doposażać? Ja mam wrażenie, że dzięki temu będziemy mogli na przykład fajnie zmieścić większość ubrać. A takie same wieszaki, to wiecie, mogą się kurzyć i tak dalej. Co o tym moim pomyśle myślicie? Warto, czy nie warto w to iść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1690

PostWysłany: Pią Sty 22, 2021 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno w garderobach bardzo fajnie sprawdzają się drzwi przesuwne. Zastanówcie się koniecznie nad takim rozwiązaniem. Jest praktyczne i niedrogie. Koniecznie zerknijcie sobie na stronę sklepu Belmeb.pl. Jest tam szeroki wybór tego typu rozwiązań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annette52
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sty 2021
Posty: 1
Skąd: Zakrzów Turawski

PostWysłany: Sro Sty 27, 2021 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym efektem w garderobie mogą być meble z litego drewna. Moda na drewno trwa praktycznie od zawsze, nic nie wskazuje na to, żeby w jakikolwiek sposób miało się to zmienić.
_________________
meble z litego drewna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
keanu.heidenreich
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sty 26, 2023 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garderoba to bardzo duże udogodnienie dla osób, które mogą pochwalić się wieloma ubraniami, czy butami. Jej organizacja powinna być dobrze przemyślana, aby wszystko miało swoje miejsce. Poza tym można również zakupić różne praktyczne akcesoria, które pomogą nam tą przestrzeń mądrze zagospodarować. Jeśli chodzi o to, jak powinno wyglądać wyposażenie garderoby, to znalazłam taki artykuł w tym temacie - https://planetamebla.pl/article/9/idealne-wyposazenie-garderoby-przechowanie-bielizny. Może on was również zaciekawi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 491

PostWysłany: Czw Sty 26, 2023 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W idealnej garderobie wszystko musi być idealne, zwłaszcza wieszaki! Pamiętam ile nerwów miałam za każdym razem gdy coś z nich spadało lub łamały się pod zwykłym płaszczem. Na szczęście wszystkie wymieniłam na wieszaki drewniane i nie mam już z nimi żadnego problemu. Jeżeli Wy też chcecie wymienić swoje wieszaki odzieżowe to polecam zerknąć na stronę internetową: https://www.tomplastsklep.pl/ do Wieszaki ubraniowe, odzieżowe - Sklep internetowy Tomplast. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Czw Lut 02, 2023 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to zorientować się w tym, czego konkretnie dla siebie szukacie. Moim zdaniem ciekawym wyborem może być postawienie na sportową i wygodną odzież. Myślicie, że takie rozwiązania jak https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-damska_Bluzy-damskie_Bluzy-rozpinane-34106.html to dobry wybór? Z chęcią dowiem się, co Wy o tym sądzicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy