FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak zbudować magazyn?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mojezdanie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 139

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do budowy magazynów można wykorzystać nowoczesne płyty warstwowe dzięki nim budowa magazynu na pewno będzie sprawniejsza. Producentem tego rodzaju płyt jest Arpanel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Sob Paź 28, 2017 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważną kwestią jest również wybór opakowań i pojemników które pozwolą na wygodne i bezpieczne magazynowanie i transport towarów. Pod linkiem https://www.schoellerallibert.com/pl/products/foldable-large-containers/ znajdziesz najlepszą ofertę skrzyniopalet składanych o różnych wymiarach. Można je składać i sztaplować jeden na drugim, dlatego znacznie oszczędzają koszty i miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też przyjrzeć się czy magazyn ma odpowiednie odwodnienie ? Jeśli nie to warto zrobić, takie materiały są dostępne na stronie - https://hauraton.com . Warto zadbać o odpowiednie zagospodarowanie i odprowadzenie wody opadowej, ale i roztopowej z posesji. Dzięki temu unikniemy powstawania kałuż po deszczu, utrudniających komunikację na terenie a także zapobiegniemy niebezpiecznemu zalaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki dokładnie magazyn masz na myśli? Ma być to duży budynek i zaczynasz go od zera? Jeśli tak, to na pewno dobrze orientujesz się w temacie, jednak na pewno trzeba być świadomym wielkości takiej inwestycji. Jeśli planujesz nie skończyć tylko na jednej takiej inwestycji, to może pomyśl o tego typu profesjonalnych sprzętach http://www.tekapolska.pl/cherry-services/mixomat-c/ ? Co o tym myślisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dla Ciebie jedną, ważną radę : przy budowie magazynu nie zapomnij zaopatrzyć go w odpowiednie odwodnienia! Tym sposobem zaoszczędzisz sobie nieszczęścia, jakim mogłoby być zalanie Twojej hali przez wodę deszczową. Ja byłem tym mądrym polakiem po szkodzie i po fakcie zaopatrzyłem się w odwodnienia liniowe Stora Self od https://www.stora-drain.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, ze samo otworzenie magazynu to nie wszystko. Trzeba pomyśleć też o tym, by mieć do tego odpowiednie przygotowanie. Zatrudnienie ludzi to nie wszystko. Trzeba też pomyśleć o tym,by nasza wiedza była odpowiednia. Ktoś z was spotkał sie z https://e-promag.pl/metoda-xyz,408.html definicją? Ja zaczynam wstępną naukę, by móc rozkręcić taki magazyn ale nie wiedziałam, że to aż tak skomplikowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaccek556
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klasyczne magazyny są najłatwiejsze do wynajęcia i według mnie najlepszą opcją. Ale kto co woli...
_________________
amlan forte
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji stawiania magazynu tego typu powinieneś pomyśleć nad tym, aby był on w zupełności szczelny. Przepuszczona nieodpowiednia temperatura lub deszcz może fatalnie wpłynąć na przetrzymywane przez Ciebie towary. W tym celu miej pod ręką masę uszczelniającą, bez której nie dojdzie do takiej sytuacji! Od bardzo dawna zaopatruje mnie firma Larkis http://larkis.pl , której masa uszczelniająca jest nie do przebicia![/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 22

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budując taką halę, trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed pożarem i to już na etapie budowy właśnie. Bierne systemy ochrony przeciwpożarowej ma w swojej ofercie firma http://dylatacjeppoz.pl/. Można u nich kupić materiały uszczelniające do dylatacji przeciwpożarowych, jak i gaśnice czy znaki ewakuacyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaccek556 napisał:
Klasyczne magazyny są najłatwiejsze do wynajęcia i według mnie najlepszą opcją. Ale kto co woli...


Niekoniecznie, ponieważ wynajmowanie magazynu na dłuższą metę generuje wyższe kwoty. W każdym razie to zależy od sytuacji. My z mężem zdecydowaliśmy się na postawienie własnego magazynu co wyszło dla nas korzystniej, firma na tym zdecydowanie zyskała i mogliśmy rozszerzyć działalność. Budową magazynu z elementów stalowych zajął się generalny wykonawca Commercecon, którego serdecznie polecam ponieważ wywiązali się z zadania śpiewająco. Wykorzystane materiały są najwyższej jakości, a cała konstrukcja jest dobrze zaprojektowana i bezpieczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem, nie lepiej korzystać z usług magazynowych od BitLogistics. To tańsze niż własny magazyn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku magazynu pamiętaj również o odpowiednim sprzęcie bez którego tak naprawdę nie zrobisz nic. My na początku nie mogliśmy sobie pozwolić na zakup wózków widłowych i innych podnośników, dlatego rozpoczęliśmy współpracę z firmą Lemaprol mają najlepsze warunki, wiele serwisów w całej Polsce i do tego na magazynie ponad 350szt. sprzętu, także jest w czym wybierać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2018 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, wszystko zależy od tego, jaki konkretnie magazyn jest Ci potrzebny. Buduje się go standardowo, tak jak każdy budynek. Potrzebne miejsce, pozwolenia itd. W magazynie na pewno też przydarzą się dobre regały i półki, np. takie http://nedcon.pl/produkty/regaly-polkowe/ Można je sobie zamówić troszkę szybciej, bo nie wiadomo, jaka jest długość realizacji zamówienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie magazynu najlepiej wykorzystać płyty warstwowe. Jest to tania i szybka metoda budowy magazynu. Polecam wam zajrzeć na stronę www.e-plytawarstwowa.pl Firma ta zajmuje się sprzedażą płyt warstwowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jo.anna486
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 13

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 12:24 pm    Temat postu: budowa hali Odpowiedz z cytatem

Tak jak wspominali powyżej budowa hali to złożony proces. Nie można zapominać że to nie tylko postawienie ścian ale i kolejne etapy jak wyposażenie czy odpowiedni system zarządzania. Jest tu trochę rad ale dla porównania mogę polecić Ci https://sklep.hdwr.pl/ to sprzęt jeden z ostatnich jak czytniki kodów czy drukarki ale bardzo ważny żeby praca była efektywna i wydajna, bez zbędnego marnowania czasu na wprowadzanie danych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy