FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaką księgową moglibyście mi polecić?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcin0926
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 17

PostWysłany: Nie Sty 20, 2019 9:48 pm    Temat postu: Jaką księgową moglibyście mi polecić? Odpowiedz z cytatem

Tak jak w tytule – czy moglibyście polecić mi jakąś dobrą księgowość? Zależy mi na tym, aby księgowość mojej firmy była prowadzona tak, jak należy…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że znaczni lepiej niż z usług księgowych, lepiej jest korzystać z usług biur rachunkowych takich jak https://www.biurorachunkowerr.pl/ksiegowosc/ ponieważ one oferują również dodatkowe usługi np. obsługę kadr i płac Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biuro rachunkowe to dobry pomysł, Księgowy Otwock i inne bo rzeczywiście oni działają kompleksowo, mogą zająć się nie tylko szeroko pojętą księgowością ale również prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów, administrowaniem kadrami i płacami czy ewidencją magazynową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza firma potrzebuje najnowszych rozwiazan jesli chodzi o rozwijanie biznesu. Tu http://wfirma.pl/ mamy system do ksiegowosci online. Takie rozwiazanie jest dobre, bo wlasnie mozemy sami miec wszystko pod kontrola. Jest to proste i wygodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosanoztra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 189

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej samemu zająć się księgowością? Ten program https://wfirma.pl/program-do-faktur-online znacznie Ci to ułatwi. Można wystawiać faktury z dowolnego miejsca i od razu wysyłać je tam gdzie trzeba. Dodatkowo program zintegrowany jest z magazynem, systemem księgowości online i drukarką fiskalną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam kiedyś miałem problem i tak jak wcześniej ktoś napisał, program do faktur to świetna rzecz. Zerknij na ofertę firmy https://www.reset2.pl/oferta/standard. Mają spory wybór, sprecyzowany nie tylko dla profesjonalnych firm, ale też dla mniejszych przedsiębiorstw i osób prywatnych - każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 373

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre biuro rachunkowe to taka nasza baza, ale fakturowaniem mozemy przecież zająć sie sami. Moje biuro rachunkowe dla swoch klientów oferuje darmowy program do fakturowania https://intaxo.pl/dla-ksiegowych Ponadto program pozwala wyszukiwać klientów po numerze NIP w bazie GUS. Każdą fakturę można wysłać e-mailem w formie załącznika PDF bezpośrednio z aplikacji wraz z podziękowaniem/prośbą o zapłatę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez względu na to, na jaką księgową się zdecydujecie, warto zawsze dbać o to, aby mieć porządek w firmowych dokumentach. Na stronie http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie-dokumentami/system-DMS możecie poczytać sobie o systemie DMS, który służy do zarządzania dokumentami w wersji elektronicznej, co może się okazać dla Was bardzo korzystne Smile Polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2020 3:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli w grę wchodzi Śląsk to koniecznie zapoznaj się z ofertą tego biura rachunkowego. To najlepsza księgowa Gliwice http://ksiegowy.gliwice.pl/ . Mają bardzo szeroki zakres usług. Cała księgowość, rachunkowość, kadry, płace i jeszcze podatki. Kompleksowo, terminowo, na najwyższym poziomie a do tego w sensownych cenach. Biuro to prowadzone jest przez doświadczonego doradcę podatkowego z Gliwic – Marię Milczanowską, dlatego ten zakres usług jest u nich na tyle szeroki. Nie każde biuro właśnie świadczy także usługi doradztwa podatkowego a to ważne zagadnienie. Kiedyś obawiałam się zlecenia prowadzenia księgowości firmie zewnętrznej, teraz jestem pewna, że to najlepsze rozwiązanie. I wychodzi taniej niż zatrudnienie księgowej na etacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Pią Lis 10, 2023 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej podjąć współprace ze sprawdzoną firmą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Pią Lis 10, 2023 6:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteś wymagającym klientem i cenisz sobie wysoką jakość świadczonych usług, to oferta AFORTI AC na pewno będzie ci odpowiadać. Uważam, że jest to firma na której zawsze w pełni można polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eryczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 162

PostWysłany: Sob Lis 11, 2023 4:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rossana napisał:
Jeżeli jesteś wymagającym klientem i cenisz sobie wysoką jakość świadczonych usług, to oferta AFORTI AC na pewno będzie ci odpowiadać. Uważam, że jest to firma na której zawsze w pełni można polegać.


Sporo osób właśnie już im zaufało i z tego co widać po rynku to mają coraz lepszą pozycję. Także lepszych specjalistów od księgowości nie znajdziemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Wto Lis 21, 2023 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomy wlasnie niedawno decydowal sie na biuro rachunkowe, ktore ogarnie dla niego księgowość dla firm transportowych poznań - trafil swietnie, bo obsluge kompleksowa otrzymal - od audytow finansowych po ksiegowanie i rozliczenia podatkowe i zawsze wszystko na czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy