FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaka reklama dla architekta?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 200

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 6:51 pm    Temat postu: Jaka reklama dla architekta? Odpowiedz z cytatem

Otwieram biuro architektoniczne i zastanawiam się nad reklamą. Jak myśłicie, co trafi do klientów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście musisz posiadać swoją stroną internetową i najlepiej byłoby zamieścić tam dotychczasowe realizacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A taką stronę dobrze również profesjonalnie wypozycjonować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tubylec
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 54

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona internetowa i portfolio to oczywista oczywistość. Bez tego nawet nie ma co próbować innych form promocji. A tych jest sporo. Ostatnio coraz więcej osób chwali wystawianie stoisk na targach tematycznych. Może zorientuj się, czy nie ma czegoś takiego niedługo? Jak już znajdziesz, to będziesz musiał zamówić jakieś zapadające w pamięć gadżety reklamowe, które rozdasz odwiedzającym. Ciekawe możesz znaleźć na stronie http://www.opengift.pl
Myślę, że lepsze będą te mniej oklepane, czyli może jakieś minilatarki albo inne tego typu, a nie długopisy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sunik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Maj 27, 2015 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak strona internetowa jest ważna, w przypadku architektów bardzo istotne są rekomendacje i ścisła współpraca z firmami budowlanymi.
_________________
http://drzazga.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Maj 28, 2015 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadanie strony internetowej to konieczność. Myślę, że warto także zadbać o reklamę na stronach społecznościowych. Najlepszy do tego będzie marketing szeptany. Oferuje go firma Bizzit: http://bizzit.pl/marketing-szeptany, która ma tytuł Mistrza Pozycjonowania, więc na pewno ich działania będą skuteczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własne portfolio, zdjęcia z realizacji, własne projekty, im więcej ciekawych rzeczy, tym lepiej, może jakieś porady? Ludzie szukają w necie informacji. Jeśli będziesz ekspertem, to będziesz miał pozycję Smile
_____________________
http://jarex24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2015 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, warto przemyśleć postawienie na reklamę na peronach we Wrocławiu. Ludzie patrzą na bannery, kiedy czekają na pociąg, szczególnie jeżeli przyciągają one uwagę ciekawą grafiką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2015 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się zastanowiła nad tą reklamą na peronach. Nie lepiej działać w sieci? Przynajmniej na początku gdy firma jest mało znana. Internet może przynieść duży rozgłos. Słyszałam, że content marketing może zdziałać cuda. Można dzięki niemu uzyskać nowych klientów i znacznie podnieść sprzedać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaśnica
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 31

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tobą. Zwłaszcza, że architekt mógłby w sieci stworzyć dużo dobrej treści, której poszukują potencjalni klienci architektów, mógłby pokazać swoje port folio. Wszystko tym bardziej, że architekt nie musi działać lokalnie. Jak sam nie potrafi się zareklamować w necie, to warto, żeby mu to zrobiła dobra agencja. Raczej nie indywidualny freelanser, a może agencja http://inb-digital.pl/ bo oni mają prawdziwych dziennikarzy piszących teksty i bardo użyteczne narzędzia w chmurze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dembik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 71

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona internetowa na której zamieszczasz dobre portfolio + kontakt i myślę, że spokojnie się obronisz na początku jak nie ma jeszcze ruchu na stronie to pozycjonowanie + wykupienie ruchu dopasowanego do Ciebie (nie duży koszt tutaj masz pakiety po 100 -200 zł - http://traffic-network.pl/ ) i myślę, że efekty i pierwsi klienci dość szybko się pojawią. Oczywiście jeśli Twój produkt będzie dobry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pią Paź 02, 2015 12:45 pm    Temat postu: faktury Odpowiedz z cytatem

Ponieważ otwierasz biuro architektoniczne , to pomyśl też pomyśleć o programie , który pozwoli ci samodzielnie wystawianie faktur. Oglądałam Faktura Small Business W tym programie masz możliwość wystawiania różnych rodzajów np: uproszczonych, w obcej walucie, PRO-forma.
Jest naprawdę bardzo prosty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 548
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Paź 21, 2015 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja korzystałam juz z kilku programów w swoim życiu i wiem że comarch erp optima jest świetna ale tak naprawdę dla większych firm lub jesli mamy zdalnie księgowość Smile kolezanka wlasnie tak obsługuje księgowosc swoich firm i bardzo chwali
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fala
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2015
Posty: 31

PostWysłany: Nie Gru 20, 2015 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, takiego architekta trzeba przede wszystkim znaleźć, więc ważne jest pozycjonowanie. Tutaj jest dobra firma: http://rankit.pl/o-nas/ . Nigdy się na nich nie zawiodłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karino
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie Gru 20, 2015 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miro, przede wszystkim reklama w sieci. Obecnie reklama internetowa przyciąga, jak najwięcej klientów. Masz całe morze możliwości, jeśli nawet nie ocean. Możesz zgłosić się do firmy, która specjalizuje się w reklamie internetowej oraz pozycjonowaniu. Dzięki nim możesz zdobyć sporo klientów. Poza tym zadbaj o to, żeby założyć stronę na facebooku. Wstawiaj tam zdjęcia swoich projektów. Tak, żeby zaciekawić klientów. Zachęcić nowe osoby do skorzystania właśnie z usług Twojego biura.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy