FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaką wybrać szlifierkę?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 8:13 am    Temat postu: Jaką wybrać szlifierkę? Odpowiedz z cytatem

Jaką szlifierkę najlepiej kupić?
Możecie doradzić jakieś konkretne urządzenia? Albo chociaż podpowiedzieć na co zwracać uwagę?
Tutaj https://www.budujesz.pl/wiadomosc/szlifierka-jak-wybrac-ktora-szlifierka-jest-najlepsza/29/ czytałam co nieco o takich urządzeniach.
Przyda mi się jednak trochę więcej informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo by pisać, lepiej spójrz na tekst o szlifierce oscylacyjnej frappe.pl/znasz-podstawowe-elektronarzedzia-opis-i-przeznaczenie-elektronarzedzi/ i dowiesz się na co zwracać uwagę przy zakupie. Co jest istotne dla tego sprzętu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę już tych szlifierek w życiu używałem i zdecydowanie najlepiej sprawdzają się Szlifierki kątowe Erbauer, ja taką kupowałem na https://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/elektronarzedzia-przenosne-i-akcesoria/szlifierki-i-polerki/szlifierki-katowe.html?brand=Erbauer i był to strzał w dziesiątkę Very Happy Sprawdza się naprawdę w wielu sytuacjach a remont z nią jest aż przyjemny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy