FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaka wypożyczalnia bagażników wrocław?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 8:36 pm    Temat postu: Jaka wypożyczalnia bagażników wrocław? Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z osób na forum może mi podpowiedzieć gdzie najlepiej jest wypożyczyć bagażnik dachowy we Wrocławiu? Może obiło wam się o uszy lub wiecie gdzie jest jakaś dobra i sprawdzona wypożyczalnia bagażników wrocław? Jesli tak to bardzo proszę o podanie namiarów w tym temacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Gretta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 151

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może lepiej kupić sobie taki bagażnik? Jak dużo podróżujecie to na pewno bedzie to dobra inwestycja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antoska55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 87

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie też uważam, że znacznie lepiej jest kupić taki bagażnik. Nie są to drogie rzeczy, a jak często jezdzicie na wycieczki rowerowe to będzie to trafiony zakup. Zobacz sobie bagazniki rowerowe na dach, te nie są wcale takim drogim wydatkiem, a bardzo fajnie się sprawdzą na każde rodzinne wyprawy rowerowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MacieX822
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 101

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli często jest wam taki sprzęt potrzebny to może po prostu warto zainwestować w taki bagażnik? Kilka wyjazdów i już wam się to zwróci Smile Przeszukajcie ofertę od http://www.amos.auto.pl Tam na pewno znajdziecie odpowiednie bagazniki do każdego modelu samochodu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdula88
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Kwi 2017
Posty: 52

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli często nie wybieracie się na wyprawy rowerowe, czy też na narty to może szkoda wydawać pieniędzy. W takich wypożyczalniach jak https://auto-carrier.pl można wynająć na ile chcecie profesjonalne bagazniki firmy Thule. Warto przemyśleć taką opcje własnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieknyolek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 301

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiesz na wynajem auta dostawczego, będzie mniej szukania niż tego bagażnika Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1462

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2020 5:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Warszawę, to zdecydowanie mogę polecić wam firmę Wypożyczalnia Boxów. Mają szeroki wybór i konkurencyjne ceny wynajmu, także na pewno ich oferta sprosta waszym wymaganiom. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Nie Lip 19, 2020 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że lepiej kupić, my bez bagażnika na wakacje się już nie wybierzemy. Jeśli o to chodzi to dobrze wyposażony w tym względzie sklep to VOYAGER z Katowic, mają super ofertę. Kupicie tam bagażniki Thule, Cam, i Taurusa http://www.voyager.info.pl/ i to w dobrych cenach. Ja jestem zadowolony,że na nich udało mi się trafić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy