FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaka zmywarka do 60 cm

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tubylec
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 54

PostWysłany: Nie Cze 26, 2016 8:43 am    Temat postu: Jaka zmywarka do 60 cm Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję teraz kupić zmywarkę na nowe mieszkanie, a tego modelu już nie dostanę. Co jest teraz godnego polecenia? Marka nie jest zobowiązująca..
Z góry dziękuję za podpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
zdzisław25
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 16

PostWysłany: Wto Cze 28, 2016 9:39 am    Temat postu: Re: Jaka zmywarka do 60 cm Odpowiedz z cytatem

tubylec napisał:
Potrzebuję teraz kupić zmywarkę na nowe mieszkanie, a tego modelu już nie dostanę. Co jest teraz godnego polecenia? Marka nie jest zobowiązująca..
Z góry dziękuję za podpowiedź.


Najlepsze zmywarki ma moim zdaniem Candy :
http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie-suszenie/zmywarki - na tej stronie jest ich katalog. Mamy ich zmywarkę od dwoch lat. Jest to niewielka zmywarka do zabudowy na 45 cm. Pomimo tego jest bardzo pojemna , wszystko dokładnie domywa. Nie zostawia zacieków na naczyniach. Jakiś czas tem porównywaliśmy sobie to z mamą, która ma zmywarkę innej firmy. Różnica jest spora.

Polecam również celować w klasę A +++ .Różnica cenowa nie będzie duża a taka zmwarka bedzie bardziej cicha i ekonomiczna w użytkowaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1251

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2020 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za swojej strony mogę polecić tą zmywarkę - https://www.neonet.pl/zmywarki/bosch-sms46li04e.html Wink To też 60 i właśnie niedawno ją zamówiłem. U mnie sprawdza się ekstra, naczynia są zawsze idealnie domyte i muszę przyznać, że jest dużo cichsza od mojej poprzedniej zmywarki! Ja jestem mega zadowolony, tym bardziej, że cena była naprawdę atrakcyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy