FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki czujnik dymu wybrać do domu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 9:45 am    Temat postu: Jaki czujnik dymu wybrać do domu? Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Potrzebuję Waszej porady w zakresie wyboru porządnego czujnika dymu, stąd moje pytanie czy macie je również u siebie i jeżeli tak to na jakie modele postawiliście? Chodzi mi o niedrogie rozwiązanie jednak o skutecznym działaniu bo jak to mówią "lepiej dmuchać na zimne" szczególnie w okresie grzewczym, pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może czujnik JBP-101L od JB Partner sprawdzi się u Ciebie? Bardzo ciekawe rozwiązanie o całkiem niezłych parametrach. No i stosunek jakości do ceny na dobrym poziomie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem podobnego zdania co mój poprzednik właśnie ze względu na bardzo dobre parametry jakimi wyróżnia się model od JBPartner i też stosunkowo niską ceną jak za tak porządnie wykonane urządzenie bezprzewodowe z wykorzystaniem sensor fotoelektrycznych oraz elektronicznego układu sterującego, pozwalającego na osiągnięcie wysokiego wskaźnika wykrywalności przy małym poborze prądu i do tego po wykryciu jakiegoś problemu jesteśmy powiadomieni o tym zarówno dźwiękiem jak i sygnałem świetlnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może rzeczywiście warto go kupić, chyba i mnie udało się Wam przekonać. Szczególnie, że nie mamy najnowszego kotła i też nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć jeżeli będziemy mieli mroźną zimę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jak tylko już wprowadziliśmy się do naszego nowego domu to od razu kupiliśmy własnie JBP-101L który już raz nas uchronił ponieważ jak się okazało instalacja w kotłowni była nie do końca szczelna przy kotle. Dlatego teraz wiem, ze mogę spać spokojnie a jak coś będzie się działo to wszystkie czujniki obudzą każdego domownika i będzie czas na sprawdzenie problemu bądź ucieczkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w pełni, że warto inwestować w tego typu akcesoria jeśli rzeczywiście chcemy dobrze zabezpieczyć swoje zdrowie, ale również dobytek. A z tego co widzę to wszyscy wypowiadają się jednak na temat tego urządzenia https://jbpartner.pl/czujniki/759-bezprzewodowy-czujnik-dymu-jbp-101l.html?fbclid=IwAR35iqJK7R4Ptk1L8WIHGPTMAoRLeJqZ3lWRBwKbRajvHpkOK3Xc6o0zRIQ i patrząc po specyfikacji jak najbardziej słusznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak tylko wam podziękować za pomoc w wyborze i mam nadzieję, że Wasze propozycje się sprawdzą bo nie ma co zwlekać i już dziś raczej będę go zamawiał. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może mi się uda namówić męża na jej zakup i montaż macie rację, ze dym i czad to cichy zabójca, tym bardziej że wcale nie tak daleko mamy swoją sypialnię od kotłowni...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Sro Sty 02, 2019 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daria881 napisał:
No to może mi się uda namówić męża na jej zakup i montaż macie rację, ze dym i czad to cichy zabójca, tym bardziej że wcale nie tak daleko mamy swoją sypialnię od kotłowni...


Dokładnie dlatego z tym lepiej nie zwlekać i moim zdaniem koniecznie trzeba go mieć w domu także mam nadzieję że go namówiłaś, pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno na takich rozwiązaniach nie powinno się oszczędzać. Dlatego przy zakupie czujnika nigdy nie patrz na cenę. Dobrym wyborem będzie na przykład taki czujnik gazu ziemnego: https://sklep.gkpge.pl/czujnik-gazu-ziemnego. Czytałam o nim same dobre opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Sob Sty 23, 2021 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem niewątpliwie taki sprzęt warto mieć. To zawsze zwiększa nasze bezpieczeństwo więc nie ma co oszczędzać na takich rzeczach. Wybór na rynku obecnie jest niemały, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Mnie najbardziej odpowiada optyczna czujka dymu i na taką się zdecydowałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SkyNet.pl
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Wrz 2020
Posty: 11

PostWysłany: Pon Sty 25, 2021 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dobrej jakości elementy urządzeń do domu inteligentnego to zapraszamy do nas na - https://www.skynet.pl/category/inteligenty-dom zapewniamy szeroki wybór, pełne wsparcie i oczywiście przystępne ceny także w zakresie doboru czujników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy