FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki fotelik dla dziecka ?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annusiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 327

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 3:09 pm    Temat postu: Jaki fotelik dla dziecka ? Odpowiedz z cytatem

Witam! Poradźcie mi jakie foteliki samochodowe są najlepsze ? jakie Wam się sprawdzają ? Wiele osób pisze że bardzo dobry jest fotelik http://www.smykoland.pl/foteliki-samochodowe/producent-cybex,dCg-vg.html Cybex
mieliście może takie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze zapytanie to w jakim wieku, bądź ile waż dziecko, dla którego szukasz fotelika. Jeżeli jest to dziecko starsze (15-36 kg) to zdecydowanie polecam http://smartkidbelt.com/. Rośnie razem z dzieckiem i posiada atesty bezpieczeństwa i homologację, a do tego jest małych rozmiarów i łatwo go przenosić pomiędzy autami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2018 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór dobrego fotelika samochodowego to ważna decyzja bo dzieci pojeździ w nim dłuższy czas. Najważniejsze jest chyba że wybrany model był maksymalnie bezpieczny, szczególnie jeśli często będziemy jeździć z dzieckiem samochodem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janek1993
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2018 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze są te z atestami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie znam się na fotelikach. Miałem zostać ojcem, ale się nie udało, dlatego nie mogę doradzić wprost. Odpowiadam jednak w tym wątku dlatego, że wiem gdzie możesz kupić porządny fotelik Tu https://www.sklep-smile.pl/foteliki-samochodowe/9-25kg mają świetne wyposażenie dla dzieci. Sam miałem tam kupować..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankowsky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 201

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podepnę się pod temat fotelika, ale do roweru. Ma ktoś i korzysta? Zastanawiam się jaki kupić, jedyne co znalazłem sensownego to tutaj https://bikeneo.pl/pol_m_Akcesoria_Akcesoria-rowerowe_Foteliki-dzieciece-187.html. Nie wiem na co zwrócić uwagę, oraz jaki rodzaj wybrać. Z góry dzięki jak ktoś coś poradzi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 93

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Aza za ten wpis. Dzięki niemu znalazłam idealne rozwiązanie dla zwiększenie bezpieczeństwa w czasie podróżowania w okresie wakacyjnym. Urządzenie Smart Kid Belt można stosować w całej Unii więc warto go dopakować do walizki i wykorzystać w miejscu docelowym, do którego zmierzamy na wakacje i gdzie będziemy mieli możliwość wynajęcia auta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bani3
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzyj internet pod względem opinii. Można tak znaleźć ciekawe opcje.
_________________
Jeśli w tamtych warunkach można było być człowiekiem, to i ty też możesz być człowiekiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meg
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze aby miał atesty. Bezpieczeństwo ponad wszystkim.
_________________
Czasem mało się nad tym zastanawiamy, a to właśnie przeczucie jest naszym pierwszym przewodnikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sob Lip 14, 2018 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smart Kid Belt ma całkiem dobre opinie jak widziałam. Do tego trafiłam już na artykuł chyba na Auto Świat, który pozytywnie wypowiadał się o tym rozwiązaniu. Wydaje mi się, że to będzie rozwiązanie idealne do moich problemów. Nie mam samochodu więc zakup fotelika jest dla mnie mało sensowny. Ale czasami poruszam sie autem z dzieckiem i często muszę pożyczać fotelik, nie zawsze dopasowany do mojego dziecka. Taki pas może być tu rozwiązaniem. Dodatkowo na wakacjach podczas transferu z lotniska do hotelu też się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Greysowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 130

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że najlepsze są te z atestami, jednak te też troszkę więcej kosztują. Ale zdrowie, w tym przypadku nawet i życie naszych dzieci jest przecież najważniejsze. Ja też teraz szukam czegoś do siebie i zastanawiam się nad wózkami 3w1 ze sklepu https://nodik.pl Jak się to ogląda to wydaje się być najrozsądniejszą opcją bo macie, gondole, spacerówkę, nosidełko i fotelik samochodowy w jednym. Wiadomo, że kosztuje drożej niż fotelik, ale załatwiacie wszystko jednym zakupem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Foteliki dobiera się według wagi dziecka, do tego powinny mieć wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa - tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam ranking najlepszych fotelików RWF https://bezpiecznybrzdac.pl/ranking-najlepszych-fotelikow-samochodowych-rwf/ RWF czyli te tyłem do kierunku jazdy, choć są jeszcze stosunkowo mało popularne na naszym rynku, to jednak o wiele bardziej bezpieczne od tych tradycyjnych, dlatego warto o nich pomyśleć. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy Go ma super foteliki samochodowe ( wszystkie z homologacją unijną ). My używamy obecnie modelu CAMO. Jest bezpieczny i bardzo funkcjonalny. Córka jest dość duża jak na swój wiek a tu jest dość wysokie oparcie i obszerne siedzisko więc jest jej bardzo wygodnie Smile No i cena - mega atrakcyjna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 170

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veroniqe90 napisał:
Smart Kid Belt ma całkiem dobre opinie jak widziałam. Do tego trafiłam już na artykuł chyba na Auto Świat, który pozytywnie wypowiadał się o tym rozwiązaniu. Wydaje mi się, że to będzie rozwiązanie idealne do moich problemów. Nie mam samochodu więc zakup fotelika jest dla mnie mało sensowny. Ale czasami poruszam sie autem z dzieckiem i często muszę pożyczać fotelik, nie zawsze dopasowany do mojego dziecka. Taki pas może być tu rozwiązaniem. Dodatkowo na wakacjach podczas transferu z lotniska do hotelu też się przyda.

Oglądałam to i potwierdzam. Bardzo ciekawe i innowacyjne rozwiązanie ten pas Smart Kid Belt. Ale należy pamiętać, że to dla starszego dziecka. Chyba od 5 lat. Młodsze to jak tu wspomniano w fotelikach RWF. I to montowanych z tyłu (z przodu nie wolno!). Nie szukajcie też zbyt zabudowanych fotelików bo one ograniczają to, co dziecko widzi. A w tym wieku dziecko jest ciekawskie bo poznaje świat. I jak nie widzi to się wychyla. No SKB nie ogranicza w żaden sposób widoczności Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy