FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
jaki kurs wybrać?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorcia40
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2020
Posty: 87

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 5:12 pm    Temat postu: jaki kurs wybrać? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałam się czym się zająć, rozważałam kurs fryzjerstwa, albo kurs na to aby zakładać sztuczne rzęsy . Bardziej skłaniam się do tego drugiego. Myślę, że bardziej się odnajdę w kosmetyce. Co sądzicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
delco
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Mar 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Mar 05, 2021 6:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie takie rozwiązania są ciekawe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Sro Maj 12, 2021 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurs makijażu zawsze jest mile widziany, ale ja wam powiem, że nie ma to jak nauka nakładania rzęs na oczy. Takie https://sklep.wonderlashes.pl/gotowe-wachlarzyki-rzes strony mają ich największy wybór. A co samego kursu, to ja wam nie bardzo mogę w tym doradzić, na tym się nie znam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Pon Sie 16, 2021 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to bym się chętnie nauczyła robić sobie makijaż. Wiem, że ogólnie nie jestem najpiękniejsza, ale jeśli się sama upiększę, to może nie będzie tak źle. Moim zdaniem warto będzie sprawdzić coś takiego jak kurs. Wyposażenie takie jak pianka do mycia rzęs już ogólnie mam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla każdego inny kurs będzie tym najbardziej odpowiednim. Wszystko zależy czym się interesujemy, co chcemy robić. Bardzo ciekawą ofertę kursów i szkoleń można znaleźć w szkole Profesja Edukacja w Warszawie, takich właśnie na czasie, że potem będzie można pracę znaleźć. Zapisy tam trwają przez cały rok. Warto sobie przejrzeć te wszystkie kursy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 704
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Gru 13, 2021 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku kobiet mogę polecić między innymi tego typu kursy - https://lashdesign.pl/kursy-przedluzania-i-zageszczania-rzes/. Są świetne jeśli chcecie prowadzić chociażby swój salon kosmetyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika12
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 50

PostWysłany: Czw Sty 27, 2022 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli ktoś z Was chciałby nauczyć się języka obcego to na https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/chinski możecie znaleźć kurs związany z językiem chińskim. Szkoła oferuje również kursy na inne języki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie interesuje echokardiografia przezprzełykowa i bardzo się cieszę, że udało mi się na taki kurs zapisać poprzez stronę https://csmiwum.pl/kursy/echokardiografia-przezprzelykowa-08042022/ Jeśli chodzi o to szkolenie, to wszystko informacje są podane na ich stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schwarz
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 22

PostWysłany: Sob Lut 05, 2022 1:18 pm    Temat postu: Jaki kurs wybrać Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam się kształcić, więc jak dla mnie to kursy językowe są najważniejsze. Biegle mówię po angielsku, niemiecku i włosku, więc teraz czas na język francuski. Zdecydowałem się na kurs online w https://francuski.com.pl/. Słyszałem dobre opinie na temat tej szkoły i teraz rzeczywiście sam korzystam i mogę je tylko potwierdzić. Fajnie, że jest to szkoła nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieciaków. Już teraz można się zapisać na semestr letni. Moim skromnym zdaniem nauka języków obcych jest bardzo ważna i trzeba w nią inwestować, bo to nam się zwróci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Koplifata76
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lut 08, 2022 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dla mojego dziecka wybrałem kurs z matematyki od https://www.giganciedukacji.edu.pl/ . Jest on z niego bardzo zadowolony i zaczyna rozumieć ten trudny przedmiot.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lut 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 09, 2022 6:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba dobrze wybrać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komiska
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 03 Sie 2017
Posty: 32
Skąd: z miasta

PostWysłany: Czw Lut 10, 2022 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy kurs, który podnosi twoje kwalifikacje,albo daje ci konkretną wiedzę będzie odpowiedni i na pewno nie będzie to czas zmarnowany.Inwestycja w siebie samego to, najlepsze co możemy zrobić.
Bardzo dobrym pomysłem jest też zrobienie sobie kursu pierwszej pomocy.Jest to kurs,który pomaga nie tylko innym w razie konieczności, ale też nam samym.Wiele uświadamia,pomaga przełamać barierę niemocy.Taki kurs może zrobić sobie każdy z nas bez względu na wiek czy wykonywany zawód. Są kursy podstawowe,kwalifikowane https://aquamed.pl/oferta/kurs-kwalifikowanej-pierwszej-pomocy/ i pediatryczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tenja
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lut 10, 2022 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fajny pomysł na karierę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
craig09
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Lut 2022
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Pią Lut 11, 2022 6:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3405

PostWysłany: Sob Lut 12, 2022 11:41 am    Temat postu: kurs Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszym wyborem okazał się kurs makijażu cena . Zdobyłam tutaj wielką wiedzę jak i wiele nowych umiejętności, dodatkowo kurs jest prowadzony przez osoby z wielkim doświadczeniem także warto się tutaj zapisać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy