FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki monitoring?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manniikka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 88

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 11:32 am    Temat postu: Jaki monitoring? Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie wiesz jaki monitoring powinieneś założyć u siebie w firmie, nie zastanawiaj się dłużej i odwiedź sklep IVEl. Znajdziesz tu zarówno gotowe zestawy monitoringu jak i kamery ip. Doświadczona obsługa chętnie pomoże Ci w wyborze więc nie masz się czego obawiać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
darek95
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 86

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję poszukać jak największej ilości możliwości. Do tego celu najlepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się z http://ceidgbazafirmy.pl Na stronie internetowej udostępniona jest możliwość pozwalająca na wygenerowanie różnych baz firm. Szczegóły rzecz jasna na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy zwracałeś również uwagę na kamery bezprzewodowe do monitoringu domu?Moim zdaniem jest to dość ciekawe rozwiązanie, ponieważ nie trzeba ponosić dużych kosztów ich instalacji po całym domu, a do tego można się w prosty sposób połączyć z podglądem kamery za pomocą telefonu bądź komputera z dowolnego miejsca na ziemi. Ja stawiając na model KZ2 od JBPartner wybrałem go ze względu na wygodę oraz jakość nagrywania FullHD oraz wiele dodatkowych funkcji jak m.in aparat, detekcja, wbudowane diody podczerwieni do widzenia w nocy oraz bezpieczna obudowa IP66 zabezpieczając ją przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym monitoringiem jest e monitoring tej firmy http://www.akodosecurity.pl/e-monitoring/ Dzieki takiemu e monitoringowi Twoja firma czy dom będą pod stałą obserwacją nie tylko kamer ale i ciebie samego poprzez aplikacje na telefonie. Bardzo przydatne na urlopie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może firma http://profsat.pl/monitoring/ zainteresuje Cię swoimi usługami i to u nich znajdziesz to, co jest Ci najbardziej potrzebne. Oprócz monitoringu mają również systemy alarmowe. W dzisiejszych czasach warto dbać o swoje bezpieczeństwo, ponieważ niestety może być one często zagrożone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
exile
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 47

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 5:19 pm    Temat postu: mieszkanie Odpowiedz z cytatem

5 lat temu kupiłem mieszkanie na parterze z balkonem. Okazało się, że jest niezłym wabikiem dla złodziei. Rok temu z żoną zdecydowaliśmy się na systemy zabezpieczeń w firmie Konsalnet. Zawsze to dodatkowe zabezpieczenie gdy jesteśmy poza mieszkaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2018 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najbardziej popularny jest obecnie monitoring cctv, zerknij na e-alarmy na poszczególne elementy takich zestawów. Sprawdzają się w wielu miejscach, prywatnych i firmach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem monitoring nie jest potrzebny, a wystarczy na przykład taka opcja jak kamera locon bd.03: https://sklep.gkpge.pl/locon-kamera-wewn%C4%99trzna-bd03. Taka kamera jest niedroga, można ustawić ją w centralnym miejscu domu i mieć z nią połączenie na przykład przez komórkę. Jest to świetna opcja do mieszkania czy domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 65

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 1:45 am    Temat postu: monitoring Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić monitoring od firmy http://impuls24.pl/zakres-uslug/ochrona/monitoring/ . Posiadam w domu i nie narzekam. Oprócz montażu oferują także kompleksową obsługę oraz serwis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
byczek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Wrz 2018
Posty: 21

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś solidny najlepiej. Sprawdzonej firmy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
byczek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Wrz 2018
Posty: 21

PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem liderem w tej branży jest Fonex. To niesamowicie solidna firma, która od kilku lat optymalizuje swoje możliwości na rynku. Nie jest łatwo zapewnić bezpieczeństwo, ale kilka kamer IP, atrapa kamery, czujki na CO2 i alarmy z pewnością są w stanie podnieść samopoczucie każdego z nas. Nie uważacie? Ja dziś nie wyobrażam sobie nie mieć kontroli nad domem np. kiedy wyjeżdżam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach monitoring wcale nie jest drogi, więc myślę, że warto w coś takiego zainwestować w każdej firmie czy po prostu w domu. Wiem, że dużą popularnością cieszy się sklep https://ivel.pl/ ze względu na wysoki wybór i niskie ceny. Sprawdzaliście już tam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wyboru kamer zewnętrznych to ja jestem zdecydowanym zwolennikiem wyboru modeli IP, które przede wszystkim są proste w montażu, tańsze i posiadają szeroki zakres funkcji jak detekcja ruchu z alarmem, widoczność w nocy, czy opcję alarmu na email. U nas postawiliśmy na KZ10 od JBPartner, który znajdziesz tutaj https://jbpartner.pl/kamery-ip-p2p/764-kz11-kamera-zewnetrzna-ip-jbp-hd-camera-full-hd-.html Do tego ma niezły kąt widzenia bo aż 110 stopni, czy opcję komunikacji między urządzeniami za pośrednictwem kodów QR.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz321123aaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kupno monitoringu zawsze jest bardzo łatwe.Ja z tym problemów nie mam.
_________________
projektowanie i aranżacja wnętrz Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też obecnie interesują mnie urządzenia do monitoringu oraz alarm bezprzewodowy do domu. Ostatnio w okolicy niestety słuchać o kradzieżach nocnych i nie chciałabym, żeby i mnie to spotkało. A jak wiadomo dom objęty monitoringiem raczej jest szeroko omijany przez złodziei. Widziałam, że firma Monitoring 365 - http://monitoring365.pl oferuje tego typu rozwiązania i ma ich kilka w ofercie. Dlatego powoli zapoznaję sie z charakterystykami róznych sprzętów, żeby wybrać taki, który dla mnie będzie najbardziej optymalny i atrakcyjny kosztowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy