FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki telefon dla córki?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mario23
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 5

PostWysłany: Wto Mar 03, 2020 2:13 pm    Temat postu: Jaki telefon dla córki? Odpowiedz z cytatem

Jaki polecacie smartfon dla dziecka, dziewczynki 12 lat? Która firma z tych dostępnych tutaj https://insidemobile.pl/smartfony/ jest najlepsza według Was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Beatrice
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 03 Lut 2018
Posty: 35

PostWysłany: Pon Mar 09, 2020 4:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A chcesz w abonamencie? Dziewczyna jest już nastolatką to pewnie ma jakieś wymagania. Moim zdaniem niedrogo, a żeby zaspokoić jej pragnienia można tanio dostać Huawei Mate 10 lite. Telefon tak do 500zł, z dobrym aparatem i performance.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Nie Mar 15, 2020 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od tego ile chcemy zapłacić za dany telefon. Ja mam taki dość stary smartfon Htc i jestem z niego zadowolona dlatego też córka dostanie go ode mnie i tyle. jednak zanim go jej dam chcę wymienić w nim baterię na nową. Tylko zastanawiam się czy w ogóle można jeszcze dostać takie baterie. Wtedy znalazłam dokładnie taką samą baterię tutaj https://www.taniomania.pl/t/htc-desire-500-bateria którą oczywiście zamówiłam. Dopiero gdy córka nauczy się szanowania przedmiotów to dostanie nowy telefon
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie iphone'y są niezawodne. Chociaż wiadomo ,że telefon jak to telefon - każdy bez względu na to czy jest z wyższej półki czy nie to potrafi się uszkodzić. No chyba każdemu z nas chociaz raz w zyciu telefon nieszczesliwie wypadl z reki. Na szczęście jest taki pogwarancyjny serwis apple , dzięki któremu naprawimy wszelkei usterki od ręki - ceny są atrakcyjne bo do wyboru mamy zarówno oryginały jak i zamienniki np baterii czy szybek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, wybór dobrego operatora może mieć ogromne znaczenie w kontekście Waszej satysfakcji z użytkowania smartfona.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 6:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emse
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 297

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to sie zabieram zeby w koncu kupic mojej bratanicy prezent na komunie czasu coraz mniej a pomyslow tyle, ze nie wiadomo co wybrac

Ostatnio zmieniony przez emse dnia Wto Mar 31, 2020 11:38 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1980

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 6:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest sporo telefonów wartych uwagi, co parę miesięcy wychodzi coś dobrego w dobrej cenie np. https://www.instalki.pl/aktualnosci/hardware/40478-oppo-a9-2020-opinia.html wydaje mi się, że OPPO A9 2020 na ten moment bije na głowę wszystkie inne oferty ze względu na świetny stosunek jakości do ceny. Gdybym nie miał nowego telefonu to sam pewnie bym zamówił Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na spokojnie można się tutaj https://mimarkt.pl/telefony-redmi/redmi-note-8-pro/ rozejrzeć za odpowiednim telefonem. Jest tam bowiem wiele ciekawych pozycji. Poza tym ceny są tam atrakcyjne. Myślę, że warto właśnie w takich miejscach zaopatrywać się w telefony. Nie ma co przepłacać. Młodym szybko nudzą się telefony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2020 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że smartfon ze strony: https://www.neonet.pl/smartfony/huawei-p-smart-z-4-64gb-niebieski.html będzie idealny. Ma dużą pamięć, dobry aparat i wytrzymałą baterię. Wydaje mi się, że to w pełni zaspokoi wymagania tak wymagającego klienta jakim jest młodzież.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy