FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie kafelki wybrać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nisa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 122

PostWysłany: Sob Gru 23, 2017 12:00 am    Temat postu: Jakie kafelki wybrać? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiamy się nad kupnem kafelek, powstaje pytanie: jakiej firmy? Ciekawie wyglądają kafelki marokańskie https://valentile.pl/ . Czy macie jakieś doświadczenia, proszę bardzo o opinie.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz wybór jest duży na szczęscie i łatwo coś ładnego znaleźć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grimes.delia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Mar 13, 2023 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno rozpoczął się u mnie w mieszkaniu wyczekiwany przeze mnie z wielką niecierpliwością remont. Na pierwszy ogień zajęłam się łazienką. Wymagała ona gruntownego remontu. Chciałabym odmienić całkowicie jej wnętrze. Obecnie poszukuję jakichś stylowych płytek łazienkowych. Na razie udało mi się znaleźć taki sklep, który ma w swojej ofercie płytki łazienkowe Łódź - https://jasikceramika.pl/. Czy ktoś z was może zakupywał od nich kiedyś płytki lub inne elementy wyposażenia łazienki? Dajcie znać! Poza tym - jakie płytki łazienkowe według was są obecnie w modzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Nie Sty 14, 2024 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiacie się jak ułożyć mozaikę, warto zacząć od dokładnego przygotowania powierzchni i sprawdzenia, czy podłoże jest odpowiednio gładkie. Postarajcie się także o równomierne rozmieszczenie płytek, aby uniknąć niespodzianek podczas procesu układania. Zdobądźcie inspirację od projektantów wnętrz lub specjalistów od mozaiki, aby stworzyć harmonijne i estetyczne kompozycje, które będą w pełni odpowiadały waszym oczekiwaniom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy