FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie konto bankowe wybrać ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 5:54 pm    Temat postu: Jakie konto bankowe wybrać ? Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Mam do Was pytanko , jaki bank polecacie ? Chciałabym taki gdzie nie pobieraja za wiele opłat i jest w miarę z przystępną ofertą . Sprawdzałem konta studenckie https://www.konto-studenckie.pl/porownanie-kont-studenckich.php
tam jest cale zestawienie kont i zastanawiam się nad PKO BP jak uważacie dobry bank ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z najuczciwszych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście jestem klientką Eurobanku. I to już od dłuższego czasu. Są ku temu bardzo dobre powody – zbyt jednak chyba tu długie, by je w całości przytaczać. W skrócie jednak chodzi o to, że bank ten ma bardzo odpowiadającą mi ofertę i nigdy mnie nie zawiódł. Jeżeli ktoś już od jakiegoś czas rozważa przeniesienie się do niego, ale boi się procedury, to pewnie ucieszy się po lekturze tego: https://www.eurobank.pl/produkty,uslugi-dodatkowe,jak-przeniesc-konto,97,9.html bo pokazuje to, że to naprawdę banalna i szybka procedura : ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy