FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie lampy wybrać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybrać lampy ładne - takie, które robią wrażenie. Spójrz na lampy włoskiej marki Casa di Lusso - prezentują się naprawdę pięknie http://interioranatomy-shop.com/pl/c/Oswietlenie/106.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się nie podobają. Sama mam jednak lampy ikea, więc to też nie jest szczyt designu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Lis 19, 2015 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzaj. Ja tam w ikea widziałam kilka bardzo designerskich lampek. Ogólnie lubię ten sklep.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Burrqua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2016
Posty: 108

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam lampy z tej strony http://www.megalampa.pl/ Mogę polecić do kuchni, bo sobie kupiłam i taką małą lampkę do sypialni. Jedna jest w lekkim odcieniu zieleni, a druga mocny czerwony. Super wyglądają Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pon Paź 17, 2016 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kupując lampy zwracacie uwagę na to, żeby dobrać do nich żarówki energooszczędne? Bo ja teraz szukam takich lamp, w których będę mogła zastosować ledy. Właśnie czytam, że ledy są teraz bardzo popularne, ale też energooszczędne, dlatego chcę je wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Paź 17, 2016 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zwracam na to uwagę. I wszędzie w domu mam ledy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Paź 18, 2016 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam żarówki ledowe. Według mnie to znacznie lepsze niż energooszczędne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dawidko
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 35

PostWysłany: Sro Paź 19, 2016 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kibi napisał:
amanda_kos napisał:
A co myślicie o cotton ballsach?


Cotton ballsy są super Smile, też mi się bardzo podobają. Mam coś takiego: http://www.lampy.pl/Dekoracyjny-lancuch-swietlny-LED-Kulki-16-elem.html wokół okna w salonie, a całość w stylu takim lekko skandynawskim więc myślę, że fajnie pasuje.


Cotton balls są świetne, oryginalne i atrakcyjnie, ale równie dobrze można je zrobić samemu:P ale to chyba tylko dla miłośników robótek ręcznych podczas zimowych długich wieczorów (chociaż czy ja wiem, całkiem dobra opcja:P). Skoro moje Italuxy ostatnio przeszły bez specjalnej sympatii,raczej powinieneś się skupić na tym, do jakiego pomieszczenia to oświetlenie, co za ty idzie- funkcjonalność, jak funkcjai przeznaczenie to efektywność źródła. Podrzucam troche o oświetleniu mieszkania https://www.luxmarket.pl/strefa-wiedzy/oswietlenie-mieszkania-kompleksowa-instalacja-elektryczna/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
donann
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Paź 2016
Posty: 9
Skąd: Płock

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ikea ma naprawdę mnóstwo designerskich mebli, nie polecam chodzić po tej części, która ma aranżacje pomieszczeń, bo można ogrom czasu stracić na przeglądanie wszystkiego, a dokonanie wyboru graniczy tam z cudem.
Ja chyba jestem minimalistyczny do potęgi, ale preferuję lampki i lampy włożone w powierzchnie, nie cierpię lamp stojących i wiszących, bo moim zdaniem tylko czekają, aż je ktoś strąci na ziemię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 416

PostWysłany: Sob Cze 03, 2017 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie nie podobają się lampy z Ikei, ponieważ gustuję zupełnie w czym innym. Mnie podobają się lampy, jakie można znaleźć sobie na stronie http://dragonfly24.com.pl/5-lampy-mosiezne . W ogóle bardzo podobają mi się pomieszczenia urządzone w takim stylu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
termia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 224

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko doradzić, jak nie zna się wnętrza. Oświetlenie powinno pasować do reszty wystroju danego pomieszczenia. Druga rzecz to kwestia gustu. Mnie bardzo podobają się lampy wiszące z regulowaną wysokością . Szczególnie nad stołem prezentują się naprawdę rewelacyjnie. Możesz sobie pooglądać lampy tego typu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Onna12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety Twój link nie działa, wstaw go jeszcze raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1625

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę, w dużej mierze zależy to od tego, co konkretnie chcesz osiągnąć. Jeśli zależy Ci na wnętrzu jedynym w swoim rodzaju i niepowtarzalnym, proponowałbym Ci zajrzeć do sklepu internetowego https://lampykemar.pl/85-styl-klasyczny posiadającego spory wybór lamp w niewygórowanej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pieknyolek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 301

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 8:46 am    Temat postu: Lampy Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiednich lamp może być kluczowy dla stworzenia odpowiedniego oświetlenia w danym pomieszczeniu oraz dla stworzenia odpowiedniego nastroju. Istnieje wiele rodzajów lamp do wyboru, a najlepszy wybór będzie zależał od konkretnych potrzeb i preferencji użytkownika.

1. Lampy sufitowe: Idealne do ogólnego oświetlenia pomieszczenia. Mogą być montowane na suficie i dostępne są w różnych stylach, rozmiarach i kształtach.

2. Lampy wiszące: Dodają charakteru i stylu pomieszczeniu. Idealne do jadalni, salonu czy sypialni. Dostępne są w różnych wysokościach i projektach, co pozwala dopasować je do każdego wnętrza.

3. Lampy stołowe: Doskonałe do czytania lub dodatkowego oświetlenia w sypialni, salonie czy biurze. Dostępne są w różnych rozmiarach i stylach, od klasycznych po nowoczesne.

4. Lampy podłogowe: Nadają pomieszczeniu elegancji i stwarzają przytulną atmosferę. Idealne do salonu lub sypialni. Dostępne są w różnych wysokościach i wzorach.

5. Lampki nocne: Odpowiednie do sypialni lub pokoju dziecięcego. Zapewniają delikatne światło, które nie razi w oczy podczas nocnych poruszeń.

6. Lampy biurkowe: Praktyczne do użytku w biurze lub miejscu pracy. Zapewniają skoncentrowane oświetlenie na obszarze pracy.

Podsumowując, wybór lamp zależy od funkcji, stylu i preferencji estetycznych danego pomieszczenia oraz indywidualnych potrzeb użytkownika. Ważne jest także dopasowanie oświetlenia do kolorystyki i aranżacji wnętrza.


Ostatnio zmieniony przez pieknyolek dnia Sob Mar 30, 2024 1:03 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sty 2019
Posty: 218

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź tak jak Olek mówi na stronie https://www.tomix.pl/ tam napewno znajdziesz jakieś rozwiązanie które Ci przypasuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy