FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
jakie ogrodzenie ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 12:33 pm    Temat postu: jakie ogrodzenie ? Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Doradźcie mi cos w kwestii systemu ogrodzeń, jaki najlepiej zastosować , co się sprawdza ? Co myślicie o ogrodzeniach stalowych ? Bardzo mi się podobają i są ponoć najbardziej wytrzymałe, jak uważacie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
magica
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobają mi się wszelkiego rodzaju metalowe czy stalowe ogrodzenia, zwłaszcza ogrodzenia wiśniowskiego . Oglądałam niedawno w katalogu różne projekty i najbardziej w oko wpadł mi model "Modern" . Zwróć na niego uwagę, bardzo oryginalny
Powrót do góry
Daria881
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Maj 26, 2018 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku wygrało jednak ogrodzenie wykonane z elementów Amsterdam Gardeo. W końcu trafiłem na ofertę producenta, który dba o jakość wykonania, użytych kruszyw i barwników oraz zabezpieczeń. Dzięki czemu mam trwałe ogrodzenie na długie lata i to za rozsądne pieniądze Smile
Powrót do góry
Garen
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 5:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku ogrodzeń możliwości w dzisiejszych czasach jest naprawdę sporo. Jeśli o mnie chodzi to skorzystałem z oferty Pana Przemysława Szymańskiego ze Szczecina, który ma świetnie ogrodzenia kute. Jakby ktoś był zainteresowany to polecam zajrzeć na stronę https://kowalstwo.com.pl/
Powrót do góry
Daria881
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też fajnie połączyć ogrodzenia stalowe z elementami betonowym jak to zaprezentował producent Pozbruk na swojej stronie, czyli Słupek L
Powrót do góry
kalicki12
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie prezentują się też ogrodzenia łupane. Obecnie wiele osób się właśnie na nie decyduje. Takie ogrodzenie cechuje wysoka trwałość i wytrzymałość. Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych opcji.
Powrót do góry
OlaM
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że jeżeli chcecie mieć ogrodzenie które zapewni wam pełne bezpieczeństwo oraz prywatność to tutaj elementy Gardeo są świetną opcją również pod względem możliwości wyboru modeli oraz kolorów.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: