FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie podjąć działania w sprawie "trudnego" podzia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
volvit
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 1

PostWysłany: Nie Lip 13, 2008 9:03 pm    Temat postu: Jakie podjąć działania w sprawie "trudnego" podzia Odpowiedz z cytatem

Witam: ) Moja sprawa jest bardzo zawiła ciężko znaleźć mi punkt od którego chciałbym zacząć, ponieważ moja wiedza prawna jest słaba proszę Państwa o jakąkolwiek pomoc . Zacznę od tego, że moja matka mieszkała wraz z babcią. Po śmierci babci sytuacja działki i domu okazała się niepewna, ponieważ moja babcia zmarła bez spadkobiercy zostawiając własność sześciorgu swoich dzieci do podziału. Po śmierci babci moja matka mieszkała w tym domu wraz z całą rodzina do końca swojego życia opłacając podatki i dbając o całą posesje. Już 12 lat temu moja matka starała się zebrać podpisy od swojego rodzeństwa chcąc przepisać na siebie własność całej szóstki niestety starania zakończyły się fiaskiem a sprawa pozostała niedomknięta. Po upływie wielu lat podjąłem decyzje ze ja zajmę się tą sprawą i doprowadzę to, co zaczęła moja matka do końca. Prawdopodobnie moje położenie jest bardziej satysfakcjonujące niż mojej matki a mianowicie cała szóstka zadeklarowała się nie stwarzać problemu i chcą się zrzec swojego prawa własności.

Proszę Państwa o pomoc mi w tej sprawie a mianowicie:
- od czego znacząc
- gdzie się kierować
- jakie dokumenty i akty są mi potrzebne
- wszelkie niezbędne informacje jakiekolwiek

Wielkie dzięki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
abdukhan
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 18 Maj 2022
Posty: 38

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 5:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://doramasflix.mx/search.php?kwd=Extraordinary+You
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy