FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie studia?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olaaa2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto poczytać o różnych uczelniach http://szkolywarszawa.livejournal.com/ . Niesamowity wpływ na studiowanie ma dobra kadra[/url]
_________________
http://warszawauczelninie.populiser.com/


Ostatnio zmieniony przez Olaaa2 dnia Czw Lut 01, 2018 11:37 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat poleciłem synowi studia związane z logistyką. Firmy takie jak ta tutaj, to przyszłość, a z tego co mi wiadomo, to TSL raczej nie będzie to branża w której nie szykuje się wielka fala bezrobocia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelka1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak studia to informatyka, inżynieria, budownictwo itp
_________________
Idealny pomysł na prezent - hulajnoga dla 2 latka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Sob Maj 19, 2018 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałaś o mba - https://ibd.pl/executive-mba/? Jak rozmawiam ze znajomymi, to jest to w Polsce jeszcze dosyć nieznany kierunek. Natomiast jest on naprawdę przyszłościowy. Zwłaszcza jeżeli ktoś planuję pracę w większej firmie, to tam posiadając takie wykształcenie od razu zyskuje się na starcie kilka punktów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po każdych studiach trzeba napisać pracę dyplomową i warto mieć tego świadomość. Nie zawsze jest to łatwe zadanie - dlatego polecam zapoznać się bliżej z takim rozwiązaniem jak analizy statystyczne. Moim zdaniem to może wiele ułatwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marianka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 10

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz siostrzenica jest na etapie wyboru uczelni dla siebie i w ostatni weekend przeglądałyśmy kierunki na studiach. Mała koniecznie chce iść do policji ale nie jest tam wcale tak łatwo się dostać. Pomyślałam że dobrym rozwiązaniem dla niej mogą się okazać studia kryminologia: http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/kryminologia-i-kryminalistyka w Wyższej Szkole Bankowej. Z opisu na ich stronie wynika, że zdobyta tam wiedza może być przydatna jeśli siostrzenica będzie chciała w przyszłości pracować w służbach mundurowych. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz czy jak skończy te studia to będzie mogła od razu pracować w policji czy jednak trzeba będzie przejść u nich rekrutacje i później normalnie odbyć szkolenie w szkole policyjnej. Czy ktoś może się orientuje?[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o tym, by podjąć studia poza granicami Polski?

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 8:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że studia logistyka to ciekawy kierunek i chyba nawet daje niezłe możliwości, jeśli chodzi o zatrudnienie. Może warto spróbować, jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie szkół, jak i kursów nie znajdziesz bardziej motywującego bloga niż http://blogbiszopa.pl/fizjoterapeuta-zarobki/ ostatnio bardzo dużo czasu nim przesiaduję, ponieważ jest po prostu ciekawy i rozwojowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 6:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko zależy od tego, czym się interesujesz. Ja na przykład od wielu lat wiedziałam, ze chce iść w ślady mojej mamy, która już od ponad 20 lat jest wspaniałą pielęgniarką. Niejako dorastalam w tym środowisku i wybór nie był trudny Smile Jesli chodzi o uczelnię to wybieram się na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie ( dawna Wyższy Szkoła Mazowiecka ). Cieszą się świetną opinią wśród studentów i absolwentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
greemsy
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2016
Posty: 28

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studia to na prawdę fajna opcja, która umożliwia na nasz rozwój osobisty Wink Oczywiście osoby, które ukończyły już jakieś kierunki zawsze mogą wybrać opcję studiów podyplomowych - np. tak jak ja Smile Od tego roku idę na zzl, o którym dowiedziałam się ze strony http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/zarzadzanie-zasobami-ludzkimi Wink Jest to bardzo fajna propozycja dla osób, które chcą rozwijać swoją wiedzę w zakresie HR Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kierunki ścisłe to lepszy pomysł na studiowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że ok

Ostatnio zmieniony przez mirka6755 dnia Sro Lis 28, 2018 11:16 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
k@rolina
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2017
Posty: 14

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli mamy na to czas to studia beda bardzo dobra opcja. W dzisiejszym szybko zmieniajacym sie swiecie oraz rynku pracy ... wyksztalcenie jest sprawa kluczowa z ktorej nie zdaje sobie sprawy wiekszosc osob. Zreszta postawmy sie w sytuacji pracodawcy .. przeciez to powinno byc oczywiste. Co do samego wyboru kierunku w jakim chcemy sie ksztalcic to polecam zrobic analize tego na co bedzie zapotrzebowanie pod katem tego ile mozna zarobic w danej branzy. Dobrym startem bedzie czytanie artykulow tego typu https://zak.edu.pl/aktualnosci/10786-podnoszenie-kwalifikacji-i-ciagla-potrzeba-ksztalcenia-----najlepsza-gwarancja-stabilnego-zatrudnienia poszerzajacych nasza swiadomosc na ten bardzo wazny element. Szczerze to sobei nie wyobrazam teraz zycia bez ciaglego ksztalcenia sie .. stanie w miejscu to niestety nic dobrego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankowsky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 201

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielu moich znajomych udało się na studia podyplomowe do Wrocławia, a konkretnie tutaj - https://www.podyplomowe.ue.wroc.pl/studia.html. Chwalą sobie samo miasto jak i uczelnie. Sam się nad tym zastanawiam, bo zrobiłem sobie rok przerwy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy