FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jednorazowa amortyzacja motocykla

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolina_61866
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 269

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 2:33 pm    Temat postu: Jednorazowa amortyzacja motocykla Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z Wykazem rocznych stawek amortyzacyjnych samochód osobowy i motocykl to odrębne rodzaje środka trwałego. Z drugiej zaś strony ustawa o podatku dochodowym zawiera definicję samochodu osobowego w której mieści się motocykl. To sprawia duże problemy interpretacyjne, zwłaszcza jeżeli chodzi o możliwość zastosowania amortyzacji jednorazowej. http://thak.pl/jednorazowa-amortyzacja-motocykla-mozliwe/ tutaj więcej informacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2020 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Motocykl tak jak i każdy inny sprzęt może się popsuć. Dlatego też coraz częściej zajmujemy się szukaniem części nawet do motocykla w internecie. I tak zależy mi na znalezieniu sklepu w którym to znajdę dźwignia hamulca do motocykla a to okazuje się nie takie proste. Także myślę, że w końcu uda mi się znaleźć dobry sklep z takimi częściami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Wto Paź 13, 2020 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno odpowiedni ubiór, kask rękawice, kurtka z żółwiem to podstawa, no chyba że chcesz być człowiekiem zdrapką. Jak cenisz sobie bezpieczeństwo to polecam sklep https://motoklan.pl/356-koncowki-kolekcji-wyprzedaz-obnizka-rabat Gdzie aktualnie posiadają bardzo dużo interesujących promocji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boguś23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Cze 2021
Posty: 128

PostWysłany: Wto Lip 05, 2022 5:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze , to ja zapytam o sprawy techniczne, bo to dla mnie też ważne. Wiecie może, gdzie zbiorniki paliwa skuter ma umiejscowione? Chodzi przede wszystkim o to, by jednak mimo wszystko dobrze to wszystko dopasować i to ma mieć odpowiednie przyłożenie. Wiecie może, co i jak? Jak ma się to do innych spraw?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiodor90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 95

PostWysłany: Sro Sie 31, 2022 2:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie w planach zakup motocykla to koniecznie musicie sprawdzić obowiązujące przepisy prawa. Na pewno nieco inaczej wyglądają kwestie ubezpieczenia motocykla niż samochodu na przykład. A jak będziecie dużo jeździć to na https://dobresklepymotocyklowe.pl/odziez/ochraniacze/buzery kupicie wszystkie niezbędne ochraniacze. Tak aby w razie wypadku zwiększyć swoje bezpieczeństwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1125

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2022 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie motocyklami ja się jakoś nigdy za bardzo nie interesowałem, ale jestem za to zdania, że dość ważną sprawą jest to aby wiedzieć jak najwięcej o amortyzatorach do VW. W każdym razie zachęcam każdego aby przeczytał wpis https://polscykierowcy.pl/amortyzatory-vw-najwazniejsze-informacje/ gdzie świetnie o tym napisano.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 285

PostWysłany: Wto Paź 25, 2022 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli lubicie jeździć motocyklem, to trzeba też zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Dla osób, które lubią podróżować w większej grupie przyda się interkom motocyklowy. W ten sposób komunikowanie się z przyjaciółmi będzie łatwiejsze. Widziałam, że różne marki takich urządzeń dostępne są pod tym linkiem . Ich jakość jest dobra, bo w ofercie są same znane marki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1125

PostWysłany: Sob Sty 07, 2023 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie gdy jeszcze tak naprawdę chodzi o same motocykle to ja również jestem zdania, że na pewno fajnie jest wiedzieć jak najwięcej o krosie. Z tego co mi wiadomo to na pewno organizowany jest motocyklový turnaj i właśnie dlatego każdy fan tego sporu przecież może się tym zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weyun
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Sty 2023
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 08, 2023 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo wiem o co chodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dillon32
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 22 Lut 2023
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lut 22, 2023 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o motocykle, to jak poszukujecie mechaników, jeśli wasz motocykl ulegnie jakiejś usterce? Macie na to jakieś sprawdzone sposoby? Według was lepiej jest korzystać z usług autoryzowanych serwisów, czy wybierać lokalnych mechaników?
_________________
Serwis motocykli BMW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Sro Mar 08, 2023 8:28 am    Temat postu: Handy Hints For Selecting Crypto Trading Odpowiedz z cytatem

In reply to the man asking about international trader forum 2021, best forex auto trader, ea forex robot, best crypto swap exchange, best app to buy and sell crypto, best app to trade crypto, I highly recommend this recommended site for forex trading url or automated trading robot, trader automation, foreign exchange autotrading, auto trading systems global, top crypto brokers, webull automated trading, not to mention this read what he said for crypto trading link not to mention robo trading forex, best platform for buying crypto, auto currency trader, newton crypto exchange, auto share trading, tradingview signals bot, and don't forget this visit this link for forex trading blog which is as good as robinhood crypto app, etrade automated trading, nadex forum, auto trade oil, leverage in crypto, tradestation automated software, . Also, have a look at this more tips here about forex trading blog not to mention tradingview chat room, algo trading using amibroker, mt4 robot trading, automated trading management, mt5 automated trading robot, automated algo trading, and don't forget this on the main page on forex trading info as well as automated investing platform, forex chat room, robotrick forex robot, arbitrage trading platform, top crypto trading platforms, livetraders chat room, alongside all look what i found about crypto trading site which is also worth a look and don't forget the best automated trading platform, auto trading, best stock market message boards, top crypto brokers, auto trading bot, day trading on binance reddit, also. I also suggest this learn more here on automated trading info on top of stock market forum for beginners, metatrader 4 cryptocurrency, penny stock chat rooms free, best crypto traders to follow 2021, margin crypto trading, share trading forum, as well as this over at this website for crypto trading tips alongside all stock trading forums usa, automated binary, jam trading crypto, trade ideas reddit, galileo fx automated trading, voyager trading app, not to mention website for automated trading forum not to mention forex robot forex, option robot, robinhood crypto restricted, automated trading webull, automated day trading software, futures chat room, which is also great. Finally, have a look at this discover more for crypto trading link with crosstower crypto, auto stock trading software, robinhood automatic buy, crypto trading platform usa, stock trading discord reddit, digital currency trading, for good measure. Check more @ Great Ideas For Choosing A Toto Site f9733f0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy