FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kantor internetowy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JokerSoMuch
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 33

PostWysłany: Sro Lis 01, 2017 1:10 pm    Temat postu: Kantor internetowy Odpowiedz z cytatem

Osobiście preferuję platformę wymiany walut gieldawalut.com, która jest dostosowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Obsługa strony internetowe oraz aplikacji mobilnej nie stanowi żadnego problemu, a bezpieczeństwo transakcji jest zapewniane kodami SMS - świetna sprawa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę korzystać ze stacjonarnych kantorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego? Po prostu przyzwyczajenie czy jakieś wątpliwości? Powiem Ci że znam kilka osób które w tym temacie wręcz szły w zaparte, a kiedy przetestowały jak działa kantor online już zostały przy tej formie. Na pewno wymienisz walutę znacznie taniej i pomyśl też o komforcie transakcji online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Udia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 107

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 5:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też wymieniam online, z tym, że ja na Amronet. Zaczęłam tam wymieniać jakieś 2 lata temu i choć czasami sprawdzam ofertę innych e-kantorów, to jednak w Amronet wychodzi najkorzystniej wymiana. No i mają fajną opcję wymiany społecznościowej, z której też zdarza mi się korzystać, jak mam większą kwotę do wymiany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gorgiel
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 11

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak mówią osoby, które nigdy nie korzystały z kantorów online. Sam kiedyś też nie byłem przekonany do online, ale odkąd zacząłem korzystać z Cinkciarza, nie wyobrażam sobie, żeby wymieniać walutę w inny sposób. To jest po prostu mega wygodne i przy okazji korzystne dla portfela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy wybór także jak ktoś chce.niech wymienia w stacjonarnym. Tyle że wcale nie jest łatwo znaleźć placówkę która zaproponuje jakąś rozsądną wycenę.Natomiast kantor online mamy zawsze na tyle "blisko" że w każdej chwili kurs można sprawdzić i dokonać wymiany jak pasuje. Przy czym nie spotkałem się nigdy z taką sytuacją żeby było za drogo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ustysia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 121

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A korzysta ktoś z Was może z tego kantoru Pluskantor? Mi bardzo spasowały transakcje tam. Praktycznie zrezygnowałam z korzystania z kantorów stacjonarnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem okazję i chętnie wracam do tego kantoru. Pluskantor jest przede wszystkim bardzo szybki, 24/7 transakcje od ręki wszystko działa automatycznie- zapewniając natychmiastową wymianę oraz eliminując ewentualne pomyłki. Korzystałem też z możliwości wymiany z odroczoną płatnością, fajna sprawa, mogłem zrealizować transakcję po aktualnym kursie a kasę do kantoru wpłacić po weekendzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 5:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest jak kantor online ma możliwość wymiany społecznościowej. Kilka razy w ten sposób już wymieniałem i wyszło sporo korzystniej niż po cenie kantorowej. Oczywiście nie zawsze się uda dostać taką cenę jakby się chciało, ale zawsze warto sie potargować. Bo wszystko co Ci się uda ugrać, to twój zysk:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taką elastyczną formę przewalutowań oferuje Gieldawalut, jak nie ma konieczności natychmiastowego przewalutowania, warto skorzystać, bo wtedy samemu określa się kurs (bardziej korzystny niż kurs kantoru ale oczywiście w granicach rozsądku). Może być to np. cena rynkowa:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asystent
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 265
Skąd: Malbork

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 1:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem staromodny i nie przepadam za takimi rozwiązaniami online. Dla mnie wygląda to niepewnie i bałbym się wymieniać pieniądze w taki sposób. Zdecydowanie bardziej wolę odwiedzić kantor bezpośrednio.
_________________
Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię w mojej pamięci, choć tyle razy robiłeś wszystko, by się w niej znaleźć... Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gorgiel
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 11

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja szczerze mówiąc bałbym się teraz np. 10 tys. euro wziąć w kieszeń i pójść do jakiegoś kantoru o przestrzeni 2x2 metry. Znacznie bezpieczniej i przy okazji wygodniej jest wysłać pieniądze do Cinkciarza przez internet i chwilę później mieć wymienione pieniądze na koncie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, kantor online to nie moda, tylko rozwiązanie, które pozwala w bardziej komfortowy sposób przewalutować pieniądze. Nie ma tu czego się bać, tak jak przedmówca stwierdził bardziej ryzykownym jest noszenie przy sobie banknotów. Ja wolę też przez internet wymieniać walutę, dyskretnie, pewnie i w momencie gdy mam na to chwilę czasu- a pod tym kątem jest pełna swoboda, e-kantor działa 24 godziny na dobę , 7 dni w tygodniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziulka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 105

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama korzystałam kilkukrotnie i to po prostu wygodne i bezpieczniejsze niż chodzenie z dużą sumą pieniędzy po mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, człowiek nie dostanie też fałszywego banknotu ani nie wyjdzie z niczym zobaczywszy na cenni kursy nie z tej ziemi. Jak wycenia kantor online może zerknąć w każdej chwili, nie tracąc czasu na chodzenie po kantorach, a że pieniądze są przekazywane na konto bankowe, żadna pomyłka się nie zdarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy