FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kantor internetowy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JokerSoMuch
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 33

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 2:27 pm    Temat postu: Kantor internetowy Odpowiedz z cytatem

Osobiście mogę polecić kantor online Amronet, który oferuje atrakcyjne kursy, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz bardzo szybkie transakcje. W żadnym innym kantorze nie spotkałem się z takim profesjonalnym podejściem do klienta, dlatego też warto z niego skorzystać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na jakiej zasadzie działa taki kantor?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobnie jak bankowość elektroniczna. I od strony technicznej i pod względem bezpieczeństwa. Przepływ pieniędzy odbywa się bezgotówkowo- przelewami i dodam, że kantor online realizuje je bardzo sprawnie- zależnie w jakim banku masz konto kasa dociera niekiedy w parę minut do maks. kilku godzin. Za granicę zgodnie z sesjami chyba że puścisz priorytetowy- też można z kantoru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Udia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 107

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 5:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, wymiana w kantorze online (ja mam akurat konto na Pluskantor) nie jest ani trudna, ani wymagająca jakichś specjalnych umiejętności. Nie ma się co bać i warto samemu spróbować, bo jest jednak sporo taniej niż w kantorach stacjonarnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sprobować na pewno, często tak jest że jak ktoś sprawdzi jak działa ta forma wymiany walut, to już nie wraca do kantoru stacjonarnego. Tak jak np. jeden z moich znajomych. Teraz już tylko na platformie Gieldawalut realizuje przewalutowania i sporo na tym zyskuje, bo musi walutę kupować regularnie- spłaca kredyt w CHF
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś wymieniania spore kwoty, to warto robić do na Gieldawalut w opcji wymiana społecznościowa, gdzie negocjuje sie cenę. Zawsze się uda parę groszy dodatkowo oszczędzić, a im większa kwota do wymiany, tym oszczędności większe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci że nawet bez opcji spolecznościowej, tak na szybko (a błyskawiczna wymiana to też ogromny atut) kantor online wycenia korzystnie i przy większych sumach pieniędzy oszczędność bywa konkretne- kilkaset zł nawet. Można też do kantoru zadzwonić albo napisać na czacie i negocjować kurs z obsługą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojego doświadczenia powiem wam, że prawie każdy kantor online ma lepszą ofertę niż te stacjonarne, czy banki. Oczywiście różnią się między sobą szczegółami, ten ma niższa prowizję, ten ma opcję społecznościową, inny natychmiastowe przewalutowanie. Tak że każdy może wybrać ten który ma najkorzystniejsza ofertę dla niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie poza korzystnym kursem bardzo liczy się szybkość wymiany. Znalazłem jednak bez problemu kantor online który posiada obie te zalety. Przez pierwszy miesiąc wymieniałem jeszcze walutę ze sporą zniżką- koszt niższy o 80%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 5:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z mojego doświadczenia wynika, że kantor online z najszybszym przewalutowaniem to Pluskantor. Jest ono po prostu natychmiastowe. Zresztą akurat ten kantor ma jeszcze innych sporo zalet, chociazby możliwość odroczenia płatności. Bardzo korzystna opcja dla klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinia77
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 11

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 7:40 pm    Temat postu: pluskantor Odpowiedz z cytatem

Dla mnie moim pewniakiem jest Pluskantor, szybko, sprawnie, bez wychodzenia z domu a i kursy dobre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też sprawdzić jaki jest koszt przewalutowania w e-kantorze. Czasem kursy są OK, a prowizja lub spread jednak dają w kość. Na szczęście jest wiele e-kantorów, które zarabiają bardzo uczciwie. Ja nawet trafiłem na kantor online, który w ogóle prowizji nie pobiera, a spread jest nieporównywalnie niski w odniesieniu do tego jaki pobierają średnio kantory na mieście oraz większość banków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alabaster
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Nie Gru 30, 2018 7:38 pm    Temat postu: pluskantor Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie w Pluskantor, ja u nich zawsze wymieniam walutę dla mnie najkorzystniej bo i kursy dobre i wszystko online, bez wychodzenia z domu ząłatwiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy ja mam dokonać wymiany walut zazwyczaj korzystam z kantora internetowego, dokładnie z Giełdy walut. To tańsze i przede wszystkim bezpieczniejsze, bo wszystko można załatwić zdalnie, online...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej wymieniam w stacjonarnym kantorze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy